Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt feleségem feltörte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt feleségem feltörte a gmail fiókomat! Mit tehetek? Mit tennétek, ha a volt feleségetek rosszindulatú és ennek a gyerek issza meg a levét.

Figyelt kérdés

15 év házasság után elváltunk a feleségemmel, ennek már 2 éve,azóta mindakettőnknek van párja, de néha még piszkál a közös gyerekünk miatt... Megakarja tiltani,hogy az én párom a gyermekünkkel (6 éves)beszéljenek telefonon illetve láthatáskor a párom is ott legyen! Egyébként ezt sem értem miért ellenzi?


A Gmail e-mail címem jelszavát feltörte, a biztonsági kérdésemet megváltoztatta. Az én e-mail címemmel levelezget hülyeségeket ismerőseimnek...Azóta 2hete nem bírok belépni... A Gmail csapat sem segít,nem írnak vissza! Egyébként,onnan tudom,hogy Ő volt mert a jelszó és a biztonsági kérdésem válasza is a gyermekünkkel volt kapcsolatos,amit csak Ő meg én tudunk! Sőt, egyszer még henceget is vele,hogy az Ő új párja számtek zseni...


Abban szeretnék segítséget kérni Tőletek,- ismertek-e olyan programot,ami feltörheti az Ő által megadott jelszót,biztonsági kérdést...? Vagy létezik-e valami hivatalos szerv, ahol ezzel érdemben foglalkoznak?


Köszönöm!


2010. ápr. 29. 14:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
sikerült?
2010. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok egy számtek zseni,hacker vagy ilyesmi :) nem sikerült :( a neten találtam hírdetőket,akik pénzért hajlandók feltörni,de nem akarom,hogy aztán az enyémet is feltörjék és elég bizar... sajnos én nem talátam erre való programot... nagyon hülyének érzem magam, azok szemében,akik azt hiszik tőlem kapatak e-mailt és most nem állnak úgy hozzám,mint az előtt... rossz érzés nem kívánom senkinek!
2010. máj. 3. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!