Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valoban ki kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoban ki kellett volna kernem a volt ferjem engedelyet, hogy nyuszit vegyek a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Kaptak egy igazi nyuszit,az apjuk meg nekem allt,hogy mit kepzelek?! Mert megbetegedhetnek a szortol, meg barmit elkaphatnak tole,meg megharapja oket....mondom nem aligatort vagy himlovirust hoztam nekik.

Nem ertem.

A gyerekek 10 es 5 evesek.


2016. nov. 21. 18:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"mondom nem aligatort vagy himlovirust hoztam nekik. "

ezt ugye neki is mondtad? mert jó szöveg.


nekem se tűnt fel elsőre, hogy a volt férjed. kötözködik, hagyjad.


elsőre az ugrik be, hogy talán addig kellett volna a kertecskéjét meg a lelkivilágotokat ápolgatnia, amíg még volt rá lehetősége. de ez csak megérzés.

2016. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
hogyhogy megkapta a közös felügyeletet?
2016. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Igen,neki is mondtam persze.

Most latom h csupa csipes a gyerek...nala voltak hetvegen. Erdekes h neki nincs bent allat megis csipeses a gyerek. De en ebbol nem csinalok ugyet. Vmi megcsipte...es?! Majd elmulik.

Azert van kozos mert kulonben mai napig hazasok lennenk es o egy elmebeteg...hisztizett volna h jogai vannak. Belerokkantam volna.

2016. nov. 21. 20:04
 14/20 anonim ***** válasza:
Volt férj? :D ez hülye. Ne foglalkozz vele,semmi köze hozzá. A nyúltól egyébkènt semmit nem lehet elkapni, szóval nemcsak gyökér, hanem ostoba is. Megértem, hogy elváltál. Ne magyarázkodj neki, nem rá tartozik.
2016. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg veletlenul sem!

A gyerekeket erinto fontos kerdesekbe van beleszolasa, abba nincs, hogy vettel nekik egy nyuszit.

Valoszinu az a baja a volt ferjednek mint az enyemnek, hogy nem uralkodhat felettetek. Majd megszokja!

2016. nov. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Igen, hogy nem uralkodhat!!

Minden ferfi ilyen? Vagy a tobbseguk??

Ezek nem normalisak!! Nem ertem mit kepzelnek magukrol 😣

2016. nov. 25. 10:43
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjed engedélye (gondolom nem együtt laktok) nem szükséges ilyenhez, én úgy gondolom.
2016. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van olyan is aki nem uralkodik 😊

Mi ilyet valasztottunk, viselni kell a keresztunket. Ne foglalkozz vele, en is ignoralom minden teren kiveve ahol kotelezettsegem van. Szep lassan visszabb vett.

Mi valasztottuk, akkor is ilyenek voltak mikor veluk eltunk csak nem ennyire...


Kitartas!

2016. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szakadok a röhögéstől! :D Ez a pasas nem normális.

Hogy tudtál anno hozzámenni?

2016. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Ugy,hogy egy allat voltam :(

Tapasztalatlan :'(

2016. nov. 28. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!