Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Undorító dolgot tettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító dolgot tettem a gyerekeim anyjával, hogyan enyhítsem meg?

Figyelt kérdés
Megcsalt én meg gyerekes és szívtelen módon álltam bosszút. Sokat lesz itt a gyerekek miatt, szóval jó lenne a béke.

2017. márc. 20. 14:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
86%

Mondd el neki, hogy mennyire szégyeled magad és szeretnéd, ha a gyerekek érdekében a történtel ellenére emberi módon, viszonylagos tisztelettel beszélnétek egymással. Valszeg egy ideig még nem lesz cuki, de idővel belátja, hogy már nem ti vagytok a fontosak a történetben.

Bár kár értetek, mert szerintem összeilltek. 1 éves gyerek, nagytesó, férj, háztartás mellett, ürültem, hogy éltem. Azta de puhány vagyok!

2017. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 icu75 ***** válasza:
71%
Tudod nálam nemigen van olyan dolog ami undorítóbb a megcsalásnál, de ha te egy anonim oldalon szégyenled leírni hogy mi volt az amivel egyenlíteni akartál, akkor valószínűleg az asszonynak lesz igaza. Sajnos így viszont nem tudok javasolni semmit,( és senki nem is fog tudni érdemben segíteni) hiába is szeretnék. Ha gondolod privát kereshetsz.
2017. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
14%
Púzóba vágtad? Vagy annál pervezebb dolgot tettél??
2017. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
45%

Így ismeretlenül nehéz véleményt mondani, de jó eséllyel ezért csalt meg az asszony, mert túl prűd vagy. Még itt sem mered elmondani, h mi tettél.

Feleséged pedig sztem még élvezte is, h végre férfi vagy!

2017. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Akkor alázzam meg még 1x, hátha megbocsájt? :D

Na mindegy, kösz.

2017. márc. 20. 15:50
 26/32 anonim ***** válasza:
Ki csalt meg kit? Nem neked kellene megbocsátani neki? :O
2017. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
73%

Nehéz ügy, mert te a megcsalást ellened intézett támadásnak fogod fel, amit csak kompenzálsz a megalázással. Ő meg a megcsalást úgy, hogy boldogtalan volt, valószínűleg részben miattad, és sosem akart ártani neked szándékosan. Mind a ketten azt hiszitek a másik az adósotok.


Amellett amit 21 mond, hogy megmondod, hogy nagyon sajnálod, és bocsánatot kérsz, és undorító amit tettél, még az az ötletem, hogy egyezzetek meg valamilyen kárpótlásban. Ami lehet akár az is, hogy ő is adhat neked valami megalázó feladatot, de levonjátok belőle a megcsalással neked okozott fájdalmat. Ha szerencséd van, elég neki a lehetőség,

2017. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
1 éves gyereket hogy ítélhetnek neked,pláne ha az anyja vigyáz rá napközben,mert te dolgozol,és nem tudod rendezni.Kamu vagy.
2017. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ítélnek.
2017. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
51%
Azért van abban valami amit itt feljebb írt valaki, hogy nem lehet azért csalt meg mert szexuálisan tú prűd Vagy? Neki más és több kellene? Ha belement szexuálisan akármibe amit eddig nem csináltattok, akkor azért ő is kellett hozzá, ha annyira nem lett volna neki jó, nem csinálta volna. Amúgy nem hiszem, hogy valami nagyon szégyelni való lenne amit itt nem lehet leírni, mert itt már minden téma volt. A másik, hogy semmi nem gáz a szexben ha mindkét fél benne van.
2017. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!