Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom egy állat, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy állat, hogyan szabadulhatnék meg tőle úgy, hogy a gyerekeim nálam maradhassanak?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt.Van 3 gyerekünk.Minden akkor kezdődött amikor a 2.gyerekemmel terhes lettem.Soha nem felejtem el,5 hónapos terhes voltam amikor a kocsiban összevesztünk valamin és ő meg elkezdett ütni ököllel.Hazamentünk (nála laktunk a szüleinél) én megfogtam a gyereket és eljõttünk onnan..Az apámhoz mentem aki akkor még élt.Eltelt pár nap és a párom felbukkant könyörgött sírt h ez soha többet nem fog előfordulni ő ezt megígéri..Hát visszamentem..Apunál nem éreztem jól magamat és alkoholista is volt.A párom betartotta amit ígért legalábbis a terhességem alatt..Amint megszültem megint megütött és utána is végig mindenért..Féltékeny volt mindenkire és a barátnőimre is..A telefonomat széttörte.Aztán a 3.terhességemnél nemtudtam h az vagyok mert megjött minden hónapban..13 hetes terhes voltam amikor kiderült.A parom ordítozott velem h vetessem el,de már nem lehetett..Aztan 7hónapos terhes voltam amikor a ő a szomszédba (szinte az egész utca rokona neki) odavitt egy nőt akivel korábban megcsalt..Ekkor összepakoltam el akartam menni de nem volt hova nem volt senkim a gyerekeket nem engedte velem :( a kisebb gyerek a kezemben volt kitépte a kezemből és mondta ha menni akarok menjek és kirugdosott az ajtón.Anyaotthonba mentem.Oda is csak azért mehettem mert terhes voltam..Amúgy nemtudom hova mentem vna senkim sincs..2 hónapot voltam az anyaotthonban (abból is egy hónapot kórházban) addig ő bement a gyámhivatalba a szüleivel együtt h én elhagytam a gyerekeket stb..és ideiglenes elhelyezéssel hozzá kerültek.Mikor megszültem felhívtam és még én könyörőgtem neki h hagy menjek vissza a gyerekeimhez a picivel mert az anyotthonba nem akartam visszamenni ott borzasztó volt.Értem jött a kórházba.Visszavitt hozzájuk.Ma már nagyok a gyerekek 8,6,4 évesek az ideiglenes hatájú elhelyezést megszűntették ,de megmondta a gyermekjólétis nő h nem mehetek el onnan,mert nincs hova vinnem a gyerekeket! El akarok innen menni a párom semmit nem változott nőzik megver azt mondja csak egy megtűrt személy vagyok ott és bármikor kirakhat úgyhogy viselkedjek rendesen.De nekem nem lehet ilyen sorsom mit tehetnék?
2014. nov. 30. 10:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 A kérdező kommentje:
Mennék már anyaotthonba is ,de ő azt mondta nem engedi oda a gyerekeit
2014. nov. 30. 11:03
 2/72 anonim ***** válasza:
80%
Erre mondják, hogy bármit választasz, mindenképpen fájni fog, de az is, ha maradsz. Viszont csak te tudsz a saját életeden változtatni és segíteni csak te tudsz magadon.
2014. nov. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
72%
szerintem ezt az ügyet vidd a bíróságra. fogadj ügyvédet, és ezeket a bántalmazásokat mind hozd fel ellene. itt csak az a baj, hogy nem tudnál hova menni, és hova vinni a gyermekeket. mindenképpen szükséged van valami lakásra, ahol tudtok élni, anélkül biztos nem neked ítélnék a gyerekeket. :(((
2014. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
69%
Írok neked egy normális választ,neked nem tetszik és törölteted.Tudod mit?Veresd agyon magad a férjeddel.Akkor is megérdemled a sorsodat!!Ha ennyi eszed volt,hogy visszamentél megérdemled!
2014. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
79%
Következő veszekedésnél/verésnél ráhívod a rendőrt. Őt beviszik kihallgatni,meg persze téged is,de kapsz egy ideiglenes távoltartásit tőle (3 nap),aminek a lejárta előtt kiválthatod az egy hónaposat. Gyermekek veszélyeztetése miatt általában megadják. Egy hónap alatt pedig csak tudsz keresni egy albérletet vagy valamit. (kipróbált módszer)
2014. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:
De cigány ,de én nem.És nem ez a putris cigány mert a szüleidolgoznak és tiszta szép nagy hazuk van.Azért mentem vissza hozzá mert talán apámmal sem volt olyan jó ..ivott cigizett a lakásban és 30nm-es lakásban talán nem volt olyan jó terhesen egy gyerekkel nála lakni.De gondoltam h ilyen kommentek lesznek persze megérdemeltem de most már nem szeretném elég volt
2014. nov. 30. 11:24
 7/72 anonim ***** válasza:
78%
Valóban nem a putris fajta,csak téged is vert terhesen.Tényleg teljesen más,mint a többi.Ne röhögtess...
2014. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
85%

Aki a cigannyal osszeall az meg is erdemli a sorsat, putris nem putris cigany az cigany marad, ciagany ver nem vesz el.

Mi az, hogy nem leher ilyen sorsod, nyitottad volna ki a szemedet mielott hozzamesz felesegul.

2014. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:

En nem töröltettem semmit nem is jelentettem..

A rendőrség semmit nem csinál voltam bent keken zolden de csak azt mondták menjek birosagra.ki nem hívhatom öket mert a szuleinel lakom és csak megtűrt szemely vagyok egyből kiraraknának.A bíróságra mehetek azt mondta de semmi esélyem neki szülei háza munkája van nekem semmim senkim .így semmi esélyem ezt mindig a fejembe vési.

2014. nov. 30. 11:35
 10/72 anonim ***** válasza:
100%
Ha megint megüt, menj el a kórházba látleletet kérni. Azzal a rendőrségre... jelentsd fel. Mást nem tudsz tenni. Nincsenek barátaid, akik erősek, megvédhetnek? Ha nincsenek, nézz utána a neten, vannak telefonszámok, hogy hívd őket, ha bántalmaznak, és nem tudsz mit csinálni.
2014. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!