Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Közös gyerekfelügyelet heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös gyerekfelügyelet heti váltásban. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Még nem költöztünk szét de szeretném tudni, mi a legjobb, hogy vezessük fel? Mire vigyázzunk? Hogyan lehet "elviselhetőbb"?
2017. ápr. 19. 14:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Bnőmék heti váltásban vannak 2 gyerekkel. Jó e nekik? Nem!!! Az anya azért ment bele, hogy ne legyen vita, de a gyerekek teljesen kikészültek az ide-oda mászkálásban és tanulmányi eredményben is nagyon sokat rontottak. Suliváltás nem történt és mégis...

Én még "küzdök" , mert apuka nem kommunikál velem, igy mondjuk a közös felügyelet lehetősége ki fog esni ezt a bíró is mondta. Egy fillért nem fizet nem ad mondván nincs ítélet. 13 hónap alatt kb 7-8 alkalommal volt hajlandó nála aludni az egyik gyerek, a másik egyszer se, és úgy hogy én küldtem.... aztán meguntm, mert már a gyerek reklamált hogy ne akarjam hogy menjen....

vannak nagyon jó apák akik mindent megtesznek a gyerekükert de mi sajnos nem ilyet fogtunk ki...

2017. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom a rossz tapasztalatokat. Bíztasson titeket a gondolat, hogy 14 évesen már oda megy ahova akar, ha úgy érzi akkor apukánál is lakhat. Szerintem a gyerekek a nyugalmat szeretik és ha esetleg anyuka terrorizál akkor még rövidet is húzhat. A tinik nem szeretik ezt. Addig meg ki kell bírni! Én is így vagyok vele. Azzal lesz a gyerekem, akivel lenni szeretne.
2017. ápr. 26. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!