Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezés kérdés. Mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ranger123 kérdése:

Gyermekelhelyezés kérdés. Mik az esélyeim apaként?

Figyelt kérdés

Előszór is elnézést a helyes írási hibákért,és fogalmazásért,mivel 5 éve költöztem Magyarországra.


Feleségemmel épp válunk,mert megismerkedett egy férfivá,de még nem élnek együtt.És van egy 2 éves kis fiunk.

A kis fiam mióta megszületett, én foglalkozom és törődöm vele,szóval jobban kötődik hozzám,mint az anyjához.

Az anyukája,sokszor rázogatta és kiabált vele.

Mikor elhagyott vitte a fiamat is. Megegyeztük,hogy hétvégente oda adja. Szombaton mikor mentem fiamért, akkor örült nekem,és mikor vittem vissza vasárnap az anyját meg látva sírt és,nem akart a kezemből az anyja kezébe menni. Ez így zajlott más fél hónapig. Ezekről videó felvételt is készítettem. Ezek dolgok után fiamat nem vittem vissza,már nálam van 5 hete . 5 Hét alatt 3-szor volt látogatni fiunkat. A bíróságon figyelembe veszik ,az igazságügyi pszichológus szakvéleményét,és a fiam kezelő orvosa véleményét? Mert a szakvéleményben kiürült,hogy fiam hozzám kötődik jobban.És kezelő orvos is megírta véleményét,hogy kis fiamat én vetkeztettem,öltöztettem,és nyugtattam meg,nem az anyja.(mivel nem tudta,és fiam nem ment hozzá)

Ráadásul vannak tanúk,akik bizonyítsák,hogy a kis fiamat velem látták sokat játszani a játszótéren,illetve sokat hallották ,hogy kiabál és veszekedik a gyerekkel.(szomszédok).

Feleségem munka nélküli,és elég rossz körülmények közt él szüleivel és testvérével.Nincs fürdő ,és benti WC.

A feleségem állítása a következő : tiltom a gyereket tőle,és nem mond le gyerekről. Gondolom csak a pénz véget akarja...

Válaszokat,tapasztalatokat elöre is köszönöm.



2017. ápr. 29. 22:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi , elég jó esélyeid vannak. Ha nem vitted vissza és azt a is ott a gyerek, és csak heti egyszer megy az anyja és ez így marad, akkor megnyerted. Pszichológusi vizsgálat mindenképp van gyermekelhelyezési pernél. Magánban kár csináltatni, mert nem fogják figyelembe venni. Írt privit ha gondolod, segítek.
2017. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!