Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy éljem túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok ideje rossz volt a házasságunk, a végére pedig egyenesen botrányos volt. Időközben megismerkedtem egy házas férfivel, akinek gyerekei is vannak. Összejöttünk, persze titokban, szerelmes is lettem belé. Férjemtől elköltöztem közös gyerekünkkel, azt hittem, hogy így majd minden sokkal jobb lesz. Nem lett sajnos. A botrányos házasságunk ellenére hiányzik a közös életünk, amit együtt építettünk fel. Talán a férjem is hiányzik egy kicsit. Akivel titkos viszonyt folytatok, ő is rettentően hiányzik, ha nem vagyunk együtt. Tehetetlennek , szerencsétlennek érzem magam. Egyetlen férfi karjában nyugodnék meg, de most nem lehet velem.
2017. máj. 7. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy szakembert, és első körben próbálj megszabadulni a kapcsolatfüggőségedtől, és tedd rendbe az élted egyedül
2017. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!