Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mennyire viselt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mennyire viselt meg, hogy a volt férjeteknek/feleségeteknek új párja van?

Figyelt kérdés
És ráadásul úgy tünik hogy boldogok is? Talán még az exetek családja jobban is örül az új társnak?
2017. jún. 7. 09:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi megkeseredett nő van itt bakker. Egyébként meg minek visel meg,a válás után semmi közötök egymáshoz,mindenki azzal dug akivel akar és azt csinál amit akar. Az egyik válaszoló,naná hogy ott ül a nő a kocsiban. Most már az ő párja,oda viszi ahova akarja,nyilván szereti és nem fogja otthon hagyni amíg a közös porontyot furikázza.
2017. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%
na megszólalt a szerető...
2017. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

11-es nekem címezted,válaszolok.

Ha nem az a nő lenne, akivel megcsalt,a válóper idején a nő gusztustalan fotókat küldött sms-ben, megírta,hogy minden nap d.gnak.Tudod, nem vagyok kíváncsi egy ilyen nő képére, ne jöjjön ide.A volt férjem titkolja,hogy ők hol laknak, róluk minden titok, de engem hívogatott késő este is, hogy itthon vagyok-e stb.Titkosíttattam a vezetékes számom ezek után.

Nem vagyok köteles eltűrni a nőt a lakásom ajtajában, még autóban ülve sem.A gyerek a közös pont a volt férjemmel.A nőnek nem kell a fiammal lennie (zömében nem is akar), a láthatás az apának szól.

2017. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
12-es ott a pont :) Megszólalt a szerető...
2017. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem szerető,második feleség akivel boldog a férfi, miután az első egy tohonya,macinacis hárpia lett,rendszeresen verte a gyerekeket és lefialt háromszor,úgy hogy "véletlen" volt. :)
2017. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért meghallgatnám a 3 gyermekes macinacis édesanyát is, hogy mennyire volt kimerült egy olyan férfi mellett, aki ahelyett, hogy segített volna, a második feleségét kereste.

Védekezni pedig nemcsak a nő dolga.Ha tudta, hogy egyszer átverték, miért hagyta magát még kétszer átverni?!Tipikus férfiduma, hogy ő nem akarta.

2017. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
az "édes"anya egész nap a kanapén heverészett a mobiljával,két évente szült,hogy sose kelljen dolgoznia,apuka közben mindent megcsinált helyette,hozta vitte a gyerekeket,bevásárolt,főzött stb. anyuka a mai napig a gyerektartásból él,büdös neki a munka. főzni nem tud,az anyjáéknál csövezik 40évesen. biztos félreismertük.
2017. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
11es lehet hogy 2. feleág vagy, de feltételezem hogy még nem szültél, mert nem beszélnél úgy egy gyerekről hogy porontty. Ebből is látszik, mennyire szereted a férjed gyerekeit. Ha kellett az apjuk, akkor a gyerekeivel is bánj tisztességesen!
2017. jún. 9. 08:39
 19/23 A kérdező kommentje:
feleség akart lenni
2017. jún. 9. 09:05
 20/23 A kérdező kommentje:

13as. sajnálom, nem lehetett/lehet egyszerű neked sem.

Én is egy ármánykodó új nőt fogtam ki, akinek csak a saját gyereke fontos és hogy ország-világnak mutathassa milyen szuper párja van, akivel mennyire boldog.

2017. jún. 9. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!