Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mennyire viselt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mennyire viselt meg, hogy a volt férjeteknek/feleségeteknek új párja van?

Figyelt kérdés
És ráadásul úgy tünik hogy boldogok is? Talán még az exetek családja jobban is örül az új társnak?
2017. jún. 7. 09:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Honnan veszed,hogy nem szültem? Úgy beszélek,ahogy jól esik.Szólásszabadság van. a te gyerekeid nem a nőé szóval nem tudom miért vársz ajnározást tőle. akinek nem borja nem nyalja és lehet tényleg jobban össze is illenek mint veled. Amúgy nálunk a gyerek van a kapcsolatért,nem fordítva,nem annak élünk.
2017. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
14%
Ki mondta,hogy nem bánok velük tisztességesen? Már most több sütit sütöttem nekik mint az anyjuk egész életükben. Én rajzolok velük órákat és én cipelem őket a játszótérre. Ez nem az jelenti hogy szeretnem is kell őket.
2017. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Nem viselt meg, inkább felszabadult érzésem volt.


Mondjuk mind az anyagi dolgokban, mind a gyerekekkel való kapcsolattartásban közös volt az összhang közöttünk.

2022. okt. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!