Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Délutan felhívott a felségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norbert Monika kérdése:

Délutan felhívott a felségem és közölte velem válni akar! Csak azért mert nem modtam el múltbeli dolgokat! Nem értem, hogy egy ember miért teszi tönkre!? És, ha így is van akor, is az múlt és mi már nem A-ból élünk! Hanem a jelen és a Jövő!

Figyelt kérdés

2017. júl. 15. 01:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

"#6: két ugyanolyan jelentéktelen súlyú dolgot mondtál."


Aha. Kis jelentéktelen AIDS és társai. Hát kinek mi a jelentéktelen. :)

2017. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
58%

ki olyan buta h egy prostit gumi nélkül húz a dákóra? de ennyi erőből feltételezhetjük, hogy az az előlő sok barátnő is aidses volt...


Mondjuk alapból is. ki akkora szemét, hogy telefonon szól, h válni akar?

2017. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy csak talalt maganak egy masik pasit. Na, nem fogja megmondani, hanem rad szallt, te vagy a hibas, igy konnyebb.
2017. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
28%

A nők nagy része ilyen szempontból tényleg elég problémás. Képesek elméleteket gyártani, és évekig hordozni magukban úgy az agyszüleményüket, hogy nem veszel észre semmit, aztán évek múlva a fejedhez vágják.


Én is elváltam, bár az igazi okát én sem tudom. Nálam egy koncertjegy borította a bilit, ami a kabátzsebembe maradt régen.

Történt egyszer, hogy a Tankcsapda Szegeden járt egy országos turné keretében, én elmentem a koncertere a testvéremmel és egy haverommal, a jegyet zsebre tettem, és ezzel én el is feledkeztem róla. Ekkor még volt egy pesti barátnőm, ő nem volt ott.

A leendő feleségemet 2-3 hónap múlva ismertem meg, viszonylag hamar össze is költöztünk, aztán egy szép napon telefonált a főnököm, hogy pár napra el kell mennem Körmendre dolgozni, holnap reggel 5-re jön értem. Rendben, én elutaztam, 4 napot Körmenden töltöttem munkával, utána hazamentem és minden oké volt.

4 év múlva jött elő a párom azzal, hogy megtalálta a koncertjegyet, amin pechemre nem a szegedi koncert dátuma volt, hanem a hónapokkal későbbi pesti turnézáró koncert dátuma, ami szintén pechemre akkor volt, amikor én Körmenden voltam.

Párom összerakta...: Én nem Körmenden dolgoztam akkor, hanem a pesti ex barátnőmnél töltöttem azt a 4 napot, és vele voltam T.cs. koncerten. Tehát én megcsaltam, becsaptam, hazudtam, olyan vagyok én is, mint minden pasi.


Soha életben nem lehetett meggyőzni arról, hogy soha nem csaltam meg és soha nem hazudtam neki. Ezt a tüskét hordozta éveken át magába, mire 4 év és 2 gyerek után előjött.

Nők...

2017. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
36%
"Norbert Monika nevű felhasználó kérdése:Délutan felhívott a felségem...." ???????
2017. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
89%

Na ja, delutan felhivott. Nem mert eled allni vagy eppen akkor jutott eszebe?

Reggel elfelejtett szolni?

2017. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
75%

:)) Moni vagy Norbi, vagy mi:

"mi már nem A-ból élünk! Hanem a jelen és a Jövő!"

Megpróbálom felírni a megoldóképletet.

Akkor jól értelmezem

a múlt az A

a jelen a B

és a jövő a C ?

2017. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
50%
"két ugyanolyan jelentéktelen súlyú dolgot mondtál." Jahm de ha téged csalna az asszony, te sírnál a legjobban. -_-
2017. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
47%
"Nők..." anyád is az lol.
2017. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy szokásos kamukérdés.
2017. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!