Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Délutan felhívott a felségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norbert Monika kérdése:

Délutan felhívott a felségem és közölte velem válni akar! Csak azért mert nem modtam el múltbeli dolgokat! Nem értem, hogy egy ember miért teszi tönkre!? És, ha így is van akor, is az múlt és mi már nem A-ból élünk! Hanem a jelen és a Jövő!

Figyelt kérdés

2017. júl. 15. 01:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
60%

"Nők..." anyád is az lol."

- hát hogy mit ki nem lehet olvasni 3 betűből és 3 pontból! :)

2017. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
86%
Amíg nem árulod el, hogy miről van szó, teljesen felesleges okoskodni.
2017. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
88%

" megtalálta a koncertjegyet, amin pechemre nem a szegedi koncert dátuma volt, hanem a hónapokkal későbbi pesti turnézáró koncert dátuma, ami szintén pechemre akkor volt, amikor én Körmenden voltam. "


LOL. Ezt a gyenge dumát nekem se tudtad volna beadni, voltam már néhány koncerten, de olyan jegyet még nem láttam, amin hónapokkal későbbi dátum van.:D

2017. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
20%

"LOL. Ezt a gyenge dumát nekem se tudtad volna beadni"


LOL. Lehet, hogy kicsiben rajta volt a szegedi koncert dátuma is valahol, de az elején nagyban, elég feltűnően a pesti nagy koncert helyszíne és dátuma volt, feltételezésem szerint reklám céljából. Én nem nézegettem ezt, nem is tudtam erről, nem tulajdonítottam ennek jelentőséget. Sajnos a jegy 4 év múlva már nem volt meg, ezért nem tudtam ezt megnézni és bebizonyítani az igazamat. Ez van.

Utána már mindenért ment a gyanúsítgatás. Ha a munkatársamnak segítettem munka után a padlásra felhordani a gipszkartonokat, és ezért 1,5 órával később mentem haza, akkor "biztos nőnél voltam", ha külföldre akartam menni dolgozni, akkor is "biztos egy nővel akarok kimenni".

Tudod! Amikor az agyrágóbogár befészkeli magát valaki fejébe...

2017. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
23%
Mivel nem tudjuk, hogy mik történtek a múltban, így két eset lehetséges. 1. Megvan az oka rá. 2. Csak indok és már rég van egy másik pasija.
2017. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
66%

Kövezzetek meg de ha èn "ismerkedem" az azt jelenti mesèlek magamról. Lènyeges dolgokat. Sokszor a leglènyegtelenebb tűnik a leglènyegesebbnek!


Igen pl ha megismerek egy 30 èves pasit akit 18 èvesen lecsuktak valamíèrt jó tudnom.

Vagy pl. hogy gyenge a szíve.


Engem se èrdekel kikkel járt amíg nincs gyereke.


Ha pl. a jelöltem bevittèk a sittre mert rèszegen verekedett ès valakinek súlyos sèrülèst okozott szerintem otthagyom.

Bármennyire is "fèrfias" behúzni a másiknak, èn fèlnèk, hogy a kövi èn leszek egyszer x èv házasság után.


Nem kell a múltban èlni mert a múltunk a jelenünk meghatározója!

2017. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
20%
Lehet ez csak egy kifogás. Lehet talált egy új farkat és alig várta, hogy valamilyen indokkal elváljon tőled. Ez tökéletes alkalom, mert így lehet másoknak mesélni, hogy a férfi volt a szemét. Egy magyar nőtől minden kitellik. Nézd csak meg a kérdéseket, hogy mennyi qrva van.
2017. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
78%

"Norbert Monika nevű felhasználó kérdése:"

KAmuuuuu

2017. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
78%

megtalálta a koncertjegyet, amin pechemre nem a szegedi koncert dátuma volt, hanem a hónapokkal későbbi pesti turnézáró koncert dátuma, ami szintén pechemre akkor volt, amikor én Körmenden voltam.



Huh,mennyi "véletlen" :D

2017. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már ez a kérdés önmagában megérne egy válópert így kiírva.
2017. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!