Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az exemnek mindent megadtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemnek mindent megadtam, amit kért, heti váltásban van a fiunk, mégis bánt, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ma hajnali négyig hívogatott, hogy van egy 30 éves (hát hozzám képest fiatal)szerelme aki sokkal sikeresebb és értékesebb, mint én és bemutatja neki a fiunkat, aki imádni fogja... folyamatosan bőgök a bántásaitól. Heti váltásban van a gyerekünk de nem szeretném, ha engem szivatna folyamatosan. Mit tudok tenni?
2017. júl. 25. 10:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Feljelenteni zaklatásért.
2017. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Ne lássa rajtad hogy fáj. Próbálj meg minden mosolyogni, jó kedvűnek lenni, ha vele találkozol, beszélsz vele. Sokkal jobban fogja idegesíteni. Aztán otthon, ha nem látja, kisírod magad. Egy idő után le fog állni.
2017. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Mármint felhív hajnalban és elkezdi ecsetelni neked, hogy a jelenlegi szajhája sokkal jobb mint te? :D

Ez csak nekem szánalmas?! :D

Nyugi, nem vagy közömbös neki. Ha az lennél akkor nem venné arra a fáradtságot, hogy zaklasson ilyenekkel.

2017. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Most ráadásul lenn van a fiunkkal a Balatonon és úgy hívogatott, miután elaludt...
2017. júl. 25. 10:46
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Elvált nő és anya vagyok.

Az a kérdés csak bennem merült fel, hogy te miért veszed fel hajnali 4-kor a telefont?

(nyugi, én is anya vagyok, így a "vészhelyzet van" nem kifigás napi rendszerességgel, plusz ha valóban az van, akkor a mentőt hívja, nem téged, ne keress kifogást!)


Neked is le kellene zárni a múltat, mert ez már az.

Nem tudom, miben reménykedsz még, milyen lelkivilággal lehet tűrni, elviselni, sőt még meg is hallgatni, hogy valaki megaláz... tessék szépen talpra állni, gerincesen, egyenesen továbblépni és NEM-et mondani minden olyan beszélgetéskezdeményre, ami nem a gyerekkel kapcsolatos és nem technikai jellegű kérdés.


Nem bőgni kellene, hanem összeszedni magadat, ha kell, szakértő (pszichológus, mentálhigiénés szakember stb.) segítségével, mert ez az út nem vezet sehová.

2017. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Én megmondanám neki, hogy én sem mutattam be a gyereknek a fiatal szeretőmet, ő se tegye. Igaz a fiatalember nem túl tehetséges, de az ágyban a legjobb akivel valaha voltam, de ettől még nem mutatom be a gyereknek. (persze nincs ilyenem, de ő ezt nem tudná....)
2017. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha tudom, hogy vele van a gyerekem felveszem a telefont mindig, hát lehet, hogy ez egy hibám. Nem reménykedem, mert nekem is van új kapcsolatom, akivel szuper. Tegnap már tényleg ilyeneket mondott, hogy az apja és az anyja, akinek a segítségét igénybe kell vennem a kisfiunk miatt mert az én szüleim sajnos már nem élnek, szóval hogy ők engem utálnak és hogy már megint jövő héten ott kell, hogy legyen a gyerek... Ma reggel felhívtam őket, hogy van-e gond de csak az exem csinálja a feszültséget, megint. Én továbblépnék azért most már csak sajnos kapcsolatban kell maradnunk és már rossz döntésnek tartom, hogy megegyeztem a heti váltásban.
2017. júl. 25. 11:04
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Én max.egyszer hallgattam volna meg ezt a szöveget tőle, majd gratuláltam volna neki a remek választásához.Utána szépen közöltem volna vele, hogy 10 év múlva dicsekedjen majd ezzel, mert lehet addigra seholsenemlesz már ez a nő az életében...Szerintem nem olyan tökéletes ez a kapcsolata, ha kényszeresen újra és újra az orrod alá dörgöli.

Amint rátér erre, telefont kinyomod és Ennyi.Nem kell ezt folyamatosan hallgatni.

2017. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagyok se elvált, se anya, de szerintem én is felvenném a telefont amíg nála a gyerek. Hajnalban simán hiheti azt, hogy már történt valami és csak akkor tud szólni, vészhelyzettel felriasztja, stb. A kérdésre válaszolva, ez egy nyomi alak. Pszichológus kellene neki, mert úgy gondolkodik mint egy tini. Náluk van ez a kényszeres "megmutatom az exnek hogy nekem jobban bejött az élet" dolog. Örüljön hogy ennyit láthatja a fiát, más kéthetente két órát kap és jó viszonyban vannak a volt feleséggel. A nőcije meg vagy észhez tér vagy együtt játszik vele, előbb utóbb a pali eléri hogy nem láthatja ennyit a kisfiát...
2017. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Termèszetes, hogy felveszed a telefont, ha nála a gyerek, a legtöbb anya így tenne. Jelentsd fel zaklatásèrt, ha a 2 èv az egyezsègtől letelt, akkor pedig kèrd a szülői felügyelet megváltoztatását.
2017. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!