Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az exemnek mindent megadtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemnek mindent megadtam, amit kért, heti váltásban van a fiunk, mégis bánt, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ma hajnali négyig hívogatott, hogy van egy 30 éves (hát hozzám képest fiatal)szerelme aki sokkal sikeresebb és értékesebb, mint én és bemutatja neki a fiunkat, aki imádni fogja... folyamatosan bőgök a bántásaitól. Heti váltásban van a gyerekünk de nem szeretném, ha engem szivatna folyamatosan. Mit tudok tenni?
2017. júl. 25. 10:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Azzal turnézik a családban, hogy én bántom őt. Én nem is tudom, hogy mit csináljak...

Még csak 2 hónapja élünk külön, nem is tudom, mire számítsak ezek után.

2017. júl. 25. 14:08
 12/19 anonim ***** válasza:
Van bíróság által jóváhagyott egyezség köztetek a szülői felügyeletről? Ha nincs azonnal megindítani a pert és elfelejteni a közös szülői felügyeletet.
2017. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Közjegyzői okirat van, bíróságon nem voltunk.
2017. júl. 25. 14:20
 14/19 anonim ***** válasza:
A szülői felügyeleti jogban született egyezséget a bíróság hagyja jóvá. A helyedben én elmennék egy ügyvédhez és pert indítanék.
2017. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Anya vagyok, szinten kulon az extol aki engem is folyamatosan szivat (3 eve). Ha nem is a jelenlegi bnojevel, de h en egy senki vagyok, ha neha programunk van, akkor en tiltom tole a gyerekeket, mikozben felidohoz ragaszkodik es mehetne a gyerek hozza, de amikor raernek akkor persze prgramja van meg dolgozik (en is). Ami nalunk segit, hogy lesz...om ezeket a b..ogatasait amit masok is javasoltak. Ilyenkor kell nevetve azt mondani hogy tokre orulsz h ilyen szuper not talalt, remeled sokaig egyutt lesznek. Ez egy jatszma a reszerol amibe te belemesz es addig csinalja amig partner vagy benne.
2017. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tudom, lepontozáscunamit fog indítani, de az a véleményem, hogy mindenkit minősít az, hogy milyen társat választ, milyen nővel/férfival vállal gyermeket, közös életet.

Igen, az ex is.... mert az emberek felnőtt korban már elég konzisztensek személyiségben...

2017. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Én jöttem el ugye, szedtem a cuccomat és mivel több éve szemétkedett én meg szenvedtem, ráadásul 4 éve megcsalt és visszafogadtam... arra jutottam, hogy ezt már a gyerek miatt se folytathatjuk.

Tegnap kiderült, hogy már csak azért maradt, mert az az ő lakása és nem akarta eltolni a biciklit. Meg a gyerek miatt.Sunyin végig szivatott 4 évig, arra várva, hogy mikor adom fel. Teljesen el vagyok keseredve.

2017. júl. 27. 09:42
 18/19 anonim ***** válasza:
14-es, megegyezésben elég a közjegyző. Ha vita lett volna a felügyeleten , csak akkor kellett volna a bíróság.
2017. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne foglalkozz vele. Mosolyogj az arcába.

Írtad hogy van már új párod. Ő talán jobban megbecsül

2017. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!