Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt férjemnek új felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt férjemnek új felesége lett.20 év és 2 gyerek van mögöttünk. Ti hogy dolgoznátok/dolgoztátok ezt fel?

Figyelt kérdés

A volt férjemmel 5 éve váltunk el, mert nekem jött valaki, akivel már régòta nem vagyunk együtt.

4 éve neki is új kapcsolata lett, egy 30 éves, gyermektelen lànnyal van együtt, akit most el is vett.

A mi gyerekeink már 18 év 15 évesek.


Hogyan lehet ezt feldolgozni? Mit eszik azon a másik nőn ennyire?


2017. júl. 30. 18:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
66%

Nyilván nem voltál egy nagy értékű nő... tegyük fel kinézetre átlagos voltál mégis kötődött hozzád és elviselte a h.lyeségeid és még talán a kedvedben is járt.


Aztán elváltatok mert megcsaltad.

Jött egy másik nő az életébe aki talán szebb, de belső tulajdonságai révén biztos messzemenőleg túlszárnyalt téged, épp ezért nem akarja eldobni a jót érted...

Te meg bánkódsz mert senki nem ,,nyel" annyit mint a férjed anno, aztán hiányzik mert hát mégse volt vele olyan rossz.

2017. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Talán azt eszi rajt, hogy nem játékszernek és baleknak tekinti, mint Te. Neked mindig csak akkor kellett a volt férjed, mikor az érdekeid úgy kívánták. Csak örülhet neki, hogy leléptél mellőle. Amúgy semmi közöd az életéhez. A két gyerekkel kapcsolatod dolgok, és annyi.
2017. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én abban bízok hogy megtanultad a leckét és az élettől kapott ezen maflás után tisztességes életet élsz majd. Még a litániára járás javadra válna pluszban
2017. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Igen a nőknél van egy olyan dolog, hogy életkor.

Kerekebb fenék, és nagyobb mell már nem elérhetetlen dolog.

Na de egy fiatalabb nő...

Engem is a volt csajom megcsalt, miközben a beteg gyerekére vigyáztam.

Aztán összejöttem egy 7 évvel fiatalabb nővel. Ki is volt idegileg.

2017. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az nagyon komikus, ahogy kihangsúlyozza, hogy az új nő (vaze 30 évesen már nem lány, ne vicceljünk már, épp csak azt nem mondta rá, hogy egy taknyos :D) GYERMEKTELEN.
2017. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem sokáig lesz gyerektelen a 30as új nő... 😀 majd a volt fèrjed jól felhuppantja vagy 3x,aztán nèzheted a cuki babás kèpeiket a neten
2017. szept. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!