Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált nők mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált nők mennyi idő után találtatok önmagatokra?

Figyelt kérdés

Olyan nők történeteit vàrom,akik elváltak gyerekekkel és harmadik fél os jelen volt a nehéz időkben.Hogy tudtátok feldolgozni???Mennyi időbe tellett újra rátaláni önmagatokra?Jelenleg boldogok vagytok?

Önbecsülèsetek,ónbizalnatok hogyan építettétek újra?Várom a történeteiteket.

Én épp a legmélyén ülök két gyerekkel úgy hogy apjuk nem akar külön menni csak kb.egy két év múlva.


2017. okt. 10. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A ferjem azt mondta h jo,ad meg fel evet ennek a kapcsolatnak, de ha fel ev mulva is ezt az elsopro szerelmet erzi a masik irant,lelep. Ez volt az a pont,amikor beadtam a valopert,velem ne legyenek egyutt szanalombol... Masnap elkoltoztunk,7het mulva megszuletett a masodik gyermekunk,6honap mulva elkezdtem sportolni, ismerkedni:) Valas utan kevesebb mint masfel evvel ismertem meg a parom, akkor egy hetig sirtam a megkonnyebbulestol. Valahogy ereztem belul hogy most mar minden rendben lesz es igy is van,nagyon nagyon boldogok vagyunk!


Dobd ki a ferjed,oldjatok meg h ne kelljrn nezned minden nap,eleg lathatasokkor.Ugy lehet feldolgozni hogy lezarod.Leteszed a pontot a mondat vegere es elore nezel.Es hiszel benne h jon jobb.Menni kell elore naprol napra. Idovel enyhul ez.A vegen pedig mar nem is erted h mit lattal benne:)

2017. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért az mindennél beszédesebb, hogy nem özönlenek a sikersztorik.
2017. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a sikersztorisok nem bújják már a gyakorikérdéseket? :D

4 évvel ezelőtt felállt a férjem és elment, volt kb 2 nap sikítva bömbölés aztán hozzászoktam, fogytam kb 20 kilót és azóta minden rendben, hálistennek volt már azóta több partnerem is, nagy szerelem csak kettő :) de ki kell szórni a ballasztot <3

2017. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fél év után lett könnyebb, most 1 év után érzem, hogy újra önmagam vagyok.

Dobd ki a férjed, tereld a gondolataid.Sportolj, csinálj sok programot a gyerekeiddel, barátnőzz stb.Jót fog tenni!

2017. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor szétmentünk 12 év után 2 napig sírtam a megkönnyebbüléstől. Majd jött a vagyonmegosztás, ami több, mint egy évig tartott. Nálunk fordítva volt, ő forgatott ki mindenből, kifizettem neki a ház felét, a kocsit, még a hajszárító felét is követelte. Amikor lezárult a válás végleg, megkapott minden pénzt, akkor zuhantam meg. Kellett egy év biztosan, hogy lecsituljon a kétségbeesés, a tehetetlenség és megszokjam az új életmódot. Sajnos itt is igaz, hogy az idő segít.Mindig csak az adott napra koncentrálj és ne foglalkozz a jövővel egyelőre. Ma már új kapcsolatom van, boldog vagyok, a kisfiam kiegyensúlyozott. Ki kell tartani, tudom, hogy nem hiszel benne, de jobb lesz...:)
2017. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!