Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermek elhelyezési per. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermek elhelyezési per. Hogy kell kezdeni? Nálam van a gyerek szeretném ha lemondana sz apa vagy ha nem akkor fizessen gyerektatást hogy kell elinditani az ügyet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 14:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Áruld már el, miért lenne jó, ha lemondana róla??
2010. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Pereld a gyerektarásért ha kell a bíroság levonja a béréből, a jogait nem veszti el da ha eddig se tepert a gyerekért ezután se fog.
2010. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
mert ha leszarja a gyereket akkor minek legyen a nevén..és nem teper de mégis jön érdeklödik a ygerek utén el vinné de pénzt nem ad viszont annyira el sem akarja vinni mert ha iigazán akarná küzedene nem hajta fejet hogy nemet mondok..
2010. máj. 31. 22:28
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor mégis csak szeretne a gyerekkel lenni. Hát tudod próbálj pereskedni, remélem megkapod a perköltséget is...
2010. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Nem értelek a pénz kell vagy hogy lekoppjon, vagy foglalkozon a gyerekkel, vagy az bánt hogy veled nem foglakozik?


Ha érdekli a gyerek hagy legyen vele, ha kell a gyerektartás a biróságon harcold ki és tiszdázd a láthatást is. Az apai jogait nem fogják elvenni és a láthatástól függöen viheti is a kicsit és fizetni is kell utána.

2010. jún. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
az a baj én sem tudom mit akar ..egyik perceben igy másikban ugy a elsösorban azt szeretném ha levenné a nevéröl ha nem lehet akor fizesen gyerektartást láthassa.És ha fizeti a gyerektartást a nagyszülöknek is joga lesz látni a kicsit??8 honapos el is viheti??
2010. jún. 1. 07:44
 17/29 anonim ***** válasza:

Ez megint a "tipikus elvált anya", az apának JOGAI ne legyenek (mondjon le a gyerekröl, ne tartsa vele a kapcsolatot), de a KÖTELESSÉGEIT azért tartsa be - magyarán fizessen. EZ ÍGY NEM MEGY!

Az apa is perelhetne téged, mert nem engeded a gyereket hozzá, és az elég sokba kerülne neked.

2010. jún. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

No, örülj, hogy apa eddig nem perelt téged a láthatásért.

Semmi jogod megtagadni tőle a gyerek láthatását!!!

Ezt az apát érdekli a gyereke, csak be van tojva tőled, te meg elzavarod, amikor jönne megnézni!!!!!

Kérj tőle gyerektartást, ha nem ad, akkor pereld.

A gyereket meg engedd látni. HA akarod, akkor nem viszi el, hanem mondod, hogy nálatok láthatja. HA apa perel láthatásért )jól tenné...), akkor kérd, hogy 3 éves koráig csak nálad láthassa. Akkor nem viheti el és nem kell aggódnod a nagyszülők miatt. Bár jól tennéd, ha nekik is engednéd, mert a gyereket tuti szeretik, tehát a gyerek érdeke, hogy találkozzon velük és nagyobb korában pedig fog is, tehát semmi értelme tiltani tőlük.

A nagyszülők perelhetnek láthatásért és meg is itélik nekik, havi egyszer általában.

Ha a gyerek érdekét néznéd, mint egy normális anya, akkor fel se merülne benned az apa és a nagyszülők eltltása, nem vele kell bosszút állnod!!!

2010. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
ebbe így nem lehet belelátni ez 10 éves kapcsolat volt. minden jol ment mig a párom elvesztette a munkáját és peströl vidékre nem kerültünk haza jöttünk a párom szüleihez én ott mindent kaptam csak jot nem hol ott én kinyaltam a feneküket is .. lehordanak enegem mindennek és a gyerekkel sem foglalkoznak mig dolgozott a párom havi 46 ezer ft ot kellet adnunk nekik hogy kijöjjenek a sok hitelből amit az anyja halmozott ..jelzálog..stb..én amig dolgozott a párom.1szot se szóltam..most hogy elvesztette a munkáját hozzájuk mentünk letettük az az asztalra a gyedemet 80 ezer meg a párom is jövedelmét..ami36 ezer..nos e3nnyi nekik nem volt elég..mig ott laktunk 50 ezer adósságot számolt ki nekem és mikor elegem lett haza költöztem anyámhoz az orrom alá nyomta ..az 50 ezres minuszt. ekkor a párom haza jött velem... anyámhoz ..vitáztam vele hogy immáron 6.honapja a kis pénzemböl élünk fogja magát és menjen dolgozni ö erre haza menekült.azota sok kibékülés újrakezdés volt de anyos pajtárs mindig beleszól ..legutóbb 77 próbás K...nak nevezett aki nem él becsületesen mert nem adom oda a gyererkemtöl a pénzt nekik.-..vissza az 50 et. meg a gyerekre azt monda hogy minke szültem meg mikor öt csak én akartam ennél skkal durvábbakat... és a párom sz nélkül hallgatta.. hagyta hogy egyedül maradjak a ygerekkel nem érdekli miböl nevelem fel anyosék tömik a fejét osztják az eszet.. ö meg egy szemét amiért ezt tette velem.. mit kezdejk egy 8 honapos gyerekkel egyedül sem kilátás sem pénzem hogy felneveljem ugy ahogyan azt annakidején közösen elterveztük...-ezek után senki ne mondja nekem hogy és nem vagyok igazságos..ja és mindehez hozzá tartozik hogy azt mondja irja hogy szeret...meg hogy kezdjünk uj életet csak éppen a feltételeket nem teszi meg hozzá..
2010. jún. 1. 08:24
 20/29 anonim ***** válasza:

Akkor ne akard, hogy lemondjon a gyerekről. Közöld, hogy amennyiben elmegy dolgozni, és letesz az asztalra legalább annyit, amennyit te kapsz egy hónapban, akkor beszélhettek újrakezdésről, de addig nem. Ültesd le, és közöld, hogy tegye helyre az anyját, mert nem vagy köteles elviselni, hogy k.rváz téged, és minősíthetetlenül viselkedik veled. Ha ő téged akar védjen meg, ennyi. Mondd meg neki, hogy ha bizonyított, akkor lehet róla szó, hogy leüljetek tisztázni a kapcsolatotokat, de addig nem.

A beszélgetés alatt már úgyis látni fogod, hogyan reagál, attól függően azt is megmondhatod neki, hogy a gyereket láthatja, de csak nálad, 3 éves koráig nem viheti el, és perelni fogsz a gyerektartásért. Hidd el a kicsinek apa is kell, és bármilyen semmirekellő is a párod, attól még ő az apja. Állítsd kész tények elé, és ha hajlandó bizonyítani, és te is érzel még valamit iránta, akkor adj neki lehetőséget, ha nem látod, hogy tettekkel is bizonyít, akkor meg hagyd a francba, a gyereket csak nálad ugyan, de láthassa. A nagyszülői látogatásról meg közöld, hogy ha az anyja nem tud viselkedni, akkor 3 éves koráig nem fogja látni a gyereket, mert nem vagy köteles a viselkedését elviselni az otthonodban, el meg nem viheti.

2010. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!