Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt veletek olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek olyan, hogy a válást fontolgattátok, aztán mégis sikerült felülemelkedni a problémákon, és rendbejött a kapcsolat?

Figyelt kérdés
A párterápiának van (lehet) értelme? Vagy ha egyszer valami elromlott, akkor annak végleg annyi? Hogy van ez?
2018. jan. 13. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Bar nem en, de legjobb baratnomek mentettek mar meg a hazassagukat. De latzsik h nem orokre.... s nem teljesen. De mindenkepp 1000x jobb lett mint ami volt.

Semmi segitseg nelkul. Leultek es egy napig csak kibeszeltek a dolgokat. Addig en meg elvittem a kicsit mig ok targyaltak...

2018. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%

Ha van gyerek egyszerű a nő kijelenti így elviszi a gyereket és nem láthatja majd az apja ellen neveli.

Ha az apa szereti a gyereket akkor sokat javít a kapcsolaton mert egy férfi sokat bír turni azért akit szeret.

2018. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Párterápiának akkor van értelme,ha mindkét ember tud beszélni a problémákról.

Általában a férfiaknak megy nehezebben.

Szerintem az első lépés az,ha mindkét fél felismeri,hogy elsősorban az a legfontosabb dolog,hogy magába nézzen és àtgondolja, hogy mi az amivel hozzájárult a kialakult helyzethez illetve,hogy mi az amit még meg tud tenni azért,hogy jó irányba változzanak a dolgok.

Az hogy ehhez kell e külső segítség az szinte mindegy.

Alapjaiban nem fog megváltozni legtöbb ember,de ha rendes kommunikáció van és nem csak a szőnyeg alá söprik a problémákat,akkor lehet vàltozàs.

Szerintem egy nagyon fontos dolog,hogy lezárt vitákat,régi sérelmeket nem szabad felemlegetni.

A másik dolog,hogy mindig lesznek hullámvölgyek,ha ezt valaki nem érti meg,az örökké csak a nagy érzelmek és a boldogság hajszolásával lesz elfoglalva.

Nehéz dolog ez,de nem lehetetlen,csak ebben két embernek hasonlóan kell gondolkodnia.

2018. jan. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon szépen köszönöm! :)
2018. jan. 16. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy idegen kivulallo elott megynyilnank annyira,hogy kibeszelnenk a problemakat,vagy hogy segitene,orankent 10 e ft ert( csak egy szamot irtam)


Ha mi magunk nem tudjuk megbeszelni,es megoldani,akkor nem megy egy idegennek se,mert neki nem erdeke,a penzt igy is ugyis megkapja. .


En a 30 ev alatt tobbszor is akartam valni,sulyos okok miat,ital...es volt megcsalas is...

Mas mar regen elvalt volna ettol kisebb gondok miatt is.

Mi mindent vegigragtunk,.megbeszeltuk serelmeinket valtoztattunk,es egyutt maradtunk 50 evesek vagyunk,30 ev hazassag utan...

2018. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!