Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Észrevettétek, hogy bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy bármilyen kis problémára itt szinte mindenki a szakítást, válást javasolja?

Figyelt kérdés

Akármilyen apró problémáról látok vagy írok ki kérdést, egyből a válaszok 90%-a szerint hagyd ott, minek vagy vele, sőt, messzemenőek következtetnek, hogy az ilyen nem férj, minek neki gyerek, menekülj.

A másik az anyós-probléma, ahol ha az embernek az anyósa hülye, akkor egyből dobja ki a férjét, mert - ásd el magad, minek mentél hozzá egy anyucipicifiához.


Ezeknek az embereknek ilyen tökéletes a párkapcsolata, hogy már ekézni kell a másikat, mert az illető férje nem vágta le a füvet időben?

Vagy mind 15 évesek, akiknek annyi az élet, hogy a szemét nem segített a matekdoga közben, szakítok vele?


2018. ápr. 20. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Észre. Nekem nem volt még párkapcsolatom, de teljesen idegen tőlem ez a felfogás. A mamámék nem azért voltak együtt egy életen át, mert annyira összeillettek és hibátlanok voltak, hanem mert képesek voltak elfogadni és megbecsülni a másikat a hibáival együtt is. Sose fogsz olyat találni, akivel 100%-ig összeilletek.
2018. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Igen.

Azert mert a jelekbol az asszociaciokbol lehet olvasni. Es a megelt tapasztalatokbol, levonva, feldolgozva, utoloag latva a hibakat az elkovetett dolgokat....en igy irok valaszt mindig.

2018. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

Ezeket a válaszokat érdekes módon főleg nőktől hallod. Olyan nőktől akik mindig kizárólag komoly kapcsolatot keresnek, de bármilyen okból kifolyólag azonnal szakítanak mert az életfilozófiájuk, hogy mindig van másik pasi, van rájuk kereslet.

A két hozzáállás szembe is megy egymással elég rendesen. Itt elég egy férinak 2 órán keresztül nem válaszolnia egy üzenetre már "nem érdekled", elég, ha megkérdezi hová megy a másik és kivel találkozik már egy féltékeny, irányításmániás idióta, elég egy feszültebb kijelentés és már agresszív nőverő, szóval, érted...

2018. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%

Látod? Ha nem tetszik, ahogyan reagálnak, akkor nem értem miért vagy az oldalon. Hagyd is itt a francba az oldalt. Ha velem ilyen lenne én itt hagynám a francba. Nem viccelek! :D

31/f

2018. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Rendben, mutass egy olyan kérdést ahol nem indokolt a szakítás, mégis legalább 3 válaszoló ezt javasolta.
2018. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem bmeg nem vettük észre :D
2018. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Linkelj legalabb egy peldat.
2018. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Hát de ti mondjátok, hogy hülye az a nő, aki összejön a férfival, és azt várja, hogy majd meg tudja változtatni.


Mi a kis probléma? Hogy nem teszi a zokniját a szennyesbe? Relatíve kicsi, de ha mindennap neked kell összeszedni, akkor be tud telni a pohár. És ilyenkor jön, hogy felnőtt ember nem tud megváltozni. Neki is akarnia kell. Csak nem akarja, neki ez így jó.

2018. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Részben egyetértek...de azért sokszor nem kis apróságokról van itt szó.

Nyilván az egyre felszínesebb, gyökértelenebb emberi kapcsolatok miatt is erősödik ez a nézet.Én is saját belátásom alapján szoktam ezt, vagy azt javasolni.

2018. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Én nem úgy vettem észre, hogy apróságok miatt javasolnák a szakítást. Szerintem általában igenis megalapozottan (legalábbis a leirt szituácio alapján) javasolják. Kisebb problémáknál, vagy házasságban, gyerekekkel meg főleg nem a szakításta korlátozódnak a válaszok.

Linkelj már pár példát, hogy mire gondolsz, szerinted mik azok az apróságok?

2018. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!