Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után hogyan lehet normálisan kezelni a feleségem volt szeretőjét, jelenlegi pasiját?

Figyelt kérdés

Röviden a történetem. Sok évi házasság és kisgyerek mellett a feleségem több éves viszonyt folytatott. Miután kiderült, még próbálkoztam egy ideig egyben tartani a családot, de nem ment. A feleségem válni akart, ő a szeretőt választotta. Mi nemrég költöztünk szét, ők még nem költöztek össze, talán nem is fognak, de ki tudja.


A gyerek miatt szinte napi rendszerességgel találkozunk anyával, hol nálam, hol nála, hol játszótéren, stb. De a volt szeretőt, jelenlegi pasiját nagy ívben kerülöm, a hányinger kerülget már a gondolatától is. Ezzel az emberrel a saját érdekemben és az ő érdekében se szeretnék találkozni soha az életben. De ha egyszer mégis összeköltöznének, ez elég nehezen kivitelezhető.


Vannak ötleteitek, hogy mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel? Ha valaki hasonló cipőben járt, mit csinált?


2018. júl. 11. 10:00
1 2 3
 11/21 Inci1976 ***** válasza:
100%
Az exemmel megbeszélném, hogy engem zavar a mostani párja, és kérném, hogy ezt tartsa tiszteletben. A gyerek láthatásánál szervezzük úgy a dolgokat, hogy ne kelljen egymással találkoznunk.
2018. júl. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

több éves viszonyt nem vettél észre?

Hát hol voltál?

Nem olvasom tovább..megérdemled!

2018. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12: Köszönöm az építő jellegű választ, hasonlókat kívánok neked is.


Hol voltam? Dolgoztam, mint minden normális ember, hogy eltartsa a családját, amíg anyuka otthon van a gyerekkel.


Arról nem írtam, és nem is tartozik rád, hogy mikor kezdtem gyanakodni, mikor voltam biztos benne, hogy félrelép, és mikor ismerte be. De a több évet a kezdetektől mostanáig értsd, nem eddig csinálták úgy, hogy sejtésem se lett volna. Max 3-4 hónap volt, mikor már elkezdtem gyanakodni.

2018. júl. 13. 22:27
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
Szép és jó hogy a gyerek seggében akarsz lógni minden áldott nap,meg jóban lenni az exxel,de ugye tudod,hogy ez csak addig működik amíg nem lesz neked is párod? Ha csak nem akarsz soha többet az életben nőt magad mellé. Ezt egyetlen nő sem viseli el hosszú távon.
2018. júl. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem fizikálisan értettem hogy hol voltál, hanem fejben érzelmileg.

Ez a dolgoztam mert el kellett tartanom a családomat nevű utólagos önigazolásod rossz duma párkapcsolat szempontjából és nem bántásból mondom

Egyébként én is hasonlóan jártam mint te de én egyből észrevettem a nejemen a változást az elejétől fogva.az első gyanútól a bontóperig pontosan egy év telt el.

2018. júl. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
14-es: Gyerek seggében lógni? Neked meg mi bajod van? Nem a gyerekemtől válok el, hanem a feleségemtől. Egy felelős apa soha nem hagyja el a saját gyerekét. Olyan nővel szóba se állnék, aki "nem viselné el", hogy nap mint nap látom a gyerekem. Az exszel találkozás meg folyamatosan ritkulhat, ahogy egyre nagyobb lesz a gyerek.
2018. júl. 14. 06:21
 17/21 A kérdező kommentje:

15-ös: Én meg fizikailag értettem, hogy hol voltam. Dolgoztam napi 8 órát, mint mindenki más. Ebédszünettel, utazással együtt napi 9-10 órát voltam távol, amíg feleségem otthon volt. Nem kellett különösen nagy trükköket, meg sztorikat kitalálni, hogy ezalatt találkozni tudjanak. Elég volt annyi, hogy más volt a munkarendje a szeretőnek, meg nekem. Meg máskor vette ki a szabadságait.


Nem önigazolásból írtam, hogy dolgoztam. Ennek semmi köze ahhoz, hogy mi miért történt. Hidd el, nem ezért történt. Tökéletesen tisztában vagyok, hogy miért lépett félre majd le, de ezen már nem lehet változtatni, és nem is ezen kérdés keretében szeretném kitárgyalni.


Mint írtam, a változásokat én is elég hamar észrevettem. Csak egyéb félrevezető körülmények miatt eleinte nem erre gondoltam. Kellett 3-4 hónap, mire erre terelődött a gyanú. De ez nem verseny, hogy ki tud hamarabb elválni miután viszonyt kezd a házastársa. Én legalábbis nem annak fogom fel. Ha nem lett volna gyerek, nálunk is kb egy év lett volna csak a gyanú és a válókereset beadása között. Csak a gyerek miatt átgondoltam, nem akartam elhamarkodottan rossz döntést hozni, megpróbáltam egyben tartani a családot, amíg minimális esély is volt rá. Na ez tartott sokáig. De nem mondanám elvesztegetett időnek, éppen ellenkezőleg, minden egyes nap ajándék, amit a gyerekemmel tölthetek.

2018. júl. 14. 06:45
 18/21 anonim ***** válasza:
93%

Megcsalt a férjem, elváltunk, együtt él a szeretővel.

Minden elismerésem, hogy egyben akartad tartani a családot, és ilyen jó apa vagy.

Nálunk eleinte a nő is jött láthatáskor a gyerekért, idővel jöttem rá, hogy félt, visszajön a volt férjem.Azóta is ( lassan 2 éve) a ház elé viszem a gyereket elviszi, telefonál mikor visszahozza.Valami rendszert alakítsatok ki, az új pasi, de ha lesz új párod, ő sem fogja jó szemmel nézni a mindennapi láthatást.

Lehet, rosszul gondolom, de ki fogtok ti még békülni az asszonnyal😊

2018. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Lehet nem szoktál már itt nézelődni. Érdekelne,hogy azóta lett e jó megoldás.

Illetve, hogy a volt feleséged nem bánta e a dolgot?

2021. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#19: Itt vagyok még, meg kapok értesítést, ha válasz jön. Már el is felejtettem ezt a kérdést, olyan régen volt. Most gyorsan elolvastam a kérdést és a válaszokat.


Nagyon sok minden nem változott a 3 év alatt, leginkább azt mondanám, hogy az idő mindent megold. Nyilván elfelejteni nem lehet a múlt sérelmeit, de már jó ideje teljesen hidegen hagy, mi történt. Az élet megy tovább. Az exszel a kapcsolat teljesen normális, ő azért próbálna baráti kapcsolatot fenntartani, én inkább távolságtartóbb vagyok. Ha mesél magáról valamit, illedelmesen végighallgatom, én viszont a magánéletem nem nagyon osztom meg vele, maximum mint egy kollégával. A gyermekemmel a kapcsolatunk nagyon jó, továbbra is napi szintű kapcsolatban vagyunk, hol nálam van, hol az anyjánál. Az ex azóta is együtt van a volt szeretőjével. Már annyira nem kerüljük egymást, mint a kérdésem kiírásakor, de nem is barátkoztunk össze. Ha találkozunk, köszönünk egymásnak, maximum pár mondatot váltunk egymással, mint két idegen ember pl. egy buszmegállóban.

2021. máj. 14. 09:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!