Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az új partner bemutatása a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új partner bemutatása a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Elváltunk.Mást választott.

Azt mondta,hogy eljött az ideje ,hogy bemutassa az új nőt a gyerekeknek.Ezt nem tudom,nem is akarom megakadályozni.

Az a bajom,hogy úgy érzrm iszonyat beleroppanok ebbe az egészbe.Még azt sem tudtam feldolgozni,hogy kifelé talált megoldást.Úgy érzem belehalok már megint ebbe az egészbe.Tudom ,hogy elkerülhetetlen és ő is csak boldog akar lenni.

Van olyan nap,hogy sem a munkámba sem a napi teendőkben nem tudok helytállni.Vége lesz ennek egyszer???Ti akik éltek már át hasonlót,hogy????mennyi idő alatt tudtátok ezt megemészteni,feldolgozni????


2018. júl. 31. 09:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Klisé, de az idő minden sebet begyógyít. El sem tudom képzelni mit érezhetsz :( Szerintem a fájdalmad soha ne mutasd az exednek, sem a gyerekeidnek. Próbálj mindig felnőttként viselkedni, a gyerekeid ösztönözd arra, hogy. ne haragudjanak az apjukra, se az új barátnőre, hiszen téged hagyott el, nem őket. Ez biztosan jót tesz a gyerkőcöknek is, mert nem kerülnek két tűz közé. Adj időt magadnak, amennyit csak tudsz, foglalkozz magaddal, és ha eljön az ideje, merj nyitni más felé.
2018. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt soha nem lehet igazán megemészteni.
2018. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
11 év,és ,egy 7 éves fiú után a fejem lelépett egy másik nővel. 6 hónapos terhes voltam.sokat sírtam amikor csak tudtam H ne lássa senki. De sokat segített,hogy a fiamat kellett vigasztalnom és azt akartam H erősnek lásson. Ezért mire ott volt H szülés már nem is fájt. De kapcsolatot azt nem akartam egy jó darabig. Sok férfi őrült neki H végre szabad vagyok. Ezt nem restelltek a tudtomra adta.mindenkit elutasítottam. De hát nő vagyok egészséges hiányzott a szex. 2 honappal a szülés után,belementem egy barátság extrákkal kapcsolatba. Hónapokig működött. Aztán vége lett,lett másik akivel ugyanígy. És ma,több mint egy évvel a férjemmel való szakítás után,úgy érzem újra készen állok egy kapcsolatra. Van is jelentkező sok,de csak kettő az aki érdekel. Így most abban a helyzetben vagyok,hogy képtelen vagyok választani.
2018. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mivel kíváncsi vagy: 2 kislányt nevelek egyedül.

Engem hajtott a düh egy darabig, de aztán lenyugodtam.

Szerencsére megláttam a jó oldalát is a válásnak.

2018. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez egy természetes folyamat ebben az esetben, és ne nyomd el magadban. A gyerekek előtt ha lehet ne mutasd,ne szidd az apjukat (nekem sem ment mindig az elején). Igen, összedől ilyenkor a világ, de talpra fogsz állni. Sírj, mikor nem látják, ha tudsz, járj el sportolni, oldja a feszültséget.

Nem tudom, fel lehet-e dolgozni.Nálunk 2 éve történt, hullámzó a lelkiállapotom.De lényegesen jobban van a gyermekem és én is, mint az első hónapokban.

2018. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kb ugyanaz mint a 2-es. Megcsalt, kiraktam (nem az első eset volt), a nagyobb tudta, bar az apja hosszu ideig elhitette vele hogy en mar elotte (??!!) kileptem a kapcsolatbol. Vegul összerakta meg elég nagy már hogy lássa komoly gondok vannak az apjával. A bnőt (nem akivel csalt) utálják mert ugy allt hozzajuk hogy elso alkalommal folyton nevelgette oket...soha tobbet nem talalkoztak. Az en parom gyerektelen Őt imádják mert nagyon igazságos szereti őket es latjak mennyire szeret engem. Az apjukhoz nem igen akarnak menni, egy ideig erőltettem de már nem erdekel.
2018. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!