Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válófélben vagyok. A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben vagyok. A férjem elvitte a tengerpartra az 5 éves gyereket. Szörnyen leégett a kislányom. Meg szüntetnék a láthatást ezért?

Figyelt kérdés

Mint a rák olyan vörös volt a bőre a gyereknek,kép is van róla.

Elég felelötlen ember 38 éves létére


2018. aug. 20. 15:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem, hogy ezért elvennék tőle. Én is égtem már le gyerekkoromba nagyon csúnyán, még sem vettek el a szüleimtől kiskorú veszélyeztetése miatt :)

Szerintem ezzel ne menj bíróságra, mert csak magadnak okozol nehézséget.

2018. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%

El olvadt? Nem.

Én is megégtem sokszor kiskoromban, nehogy már ezért ne legyen apja a gyereknek.

2018. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Ne viselkedj házisárkányként.
2018. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Milyen láthatásról beszélsz? Volt már erre vonatkozó ítélet? Tényleg örökre eltiltanád a gyereked az apjától azért, mert leégett a tengerparton? Vedd már le kicsit a "gyűlölöm a férjem" szemüveget!
2018. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Esznel vagy te most komolyan??? Okè, leègett a gyerek, nem igy kellett volna. Talan nem volt benne elèg tapasztalata, vagy elragadta a jatèk heve a gyerekkel es elfelejtette. Ezert megszuntetni a lathatast? Nem kicsit vagy onzo genya nem mondom. Az mindegy hogy a gyerekednek apa kell, hogy o esetleg jol erzi magat, de te le akarod verni az exeden valami serelmed, es keresed az alkalmat, ehhez nem vagy szivbajos a sajat gyereked sem felhasznalni. Gyonyoru anya vagy mondhatom. Tudod sokak alig kapjak meg a gyerektartast, ő mèg tengerpartra viszi a gyereket, de neked semmi se jó. Nem csodalom hogy otthagyott es mar csak az exed. Az ilyen nőtől mentsen minden pasit az Isten. Mondom ezt nőkènt.
2018. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Na, az ilyenek miatt már-már nem is bánom, inkább örülök neki, hogy egyedülálló vagyok. Leégett a gyerek a tengerparton, most mi lesz, jaj, pár nap múlva hámlani fog, aztán elfelejti az egészet. Más elvált apáktól a gyerektartást alig lehet kicsikarni, a gyerekkel sem foglalkoznak igazán, a te volt férjed pedig tengerpartra vitte.
2018. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Jobb ürügyet nem találtál? Nem csoda, ha elválik tőled az ember, ilyen sárkány mellett pokol lehet az élete.
2018. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Na, többek között ezért irtózom a gyerekvállalástól, összeköltözéstől, meg minden mástól, ami túl sok közösködéssel és kiszolgáltatottsággal jár. Komolyan, egy leégést felhasználnál az apa ellen, mert épp rosszban vagytok. Gratulálok.
2018. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Már tudjuk miért koccolt le a palid...
2018. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted direkt csinálta?
2018. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!