Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válófélben vagyok. A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben vagyok. A férjem elvitte a tengerpartra az 5 éves gyereket. Szörnyen leégett a kislányom. Meg szüntetnék a láthatást ezért?

Figyelt kérdés

Mint a rák olyan vörös volt a bőre a gyereknek,kép is van róla.

Elég felelötlen ember 38 éves létére


2018. aug. 20. 15:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%

Aztán pár év múlva:

-Anya, miért nem találkozhatok az apukámmal? Én szeretném őt megismerni.

-Szó sem lehet róla. 10 éve elvitt a tengerparta és te leégtél a napon. Azt az embert soha nem fogod látni.

2018. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom szerencsétlen gyereket, hogy ilyen anyja van..
2018. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%

Szegény gyerek. Ezért eltiltanád az apjától? Undorító.

Én is válófélben vagyok, de nem csinálnék ilyen cirkuszt. Örülök ha jön és velük van.

2018. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
89%

Attól hogy te utálod a pasast még a gyereked apja. Neki pedig joga van ismernie az apját aki semmi komoly hibát nem vétett.


Tejfehér vagyok, minden áldott nyáron leégtem, naptej használata mellett is. A logikád alapján az összes rokonomtól elkellett volna venni aki anno vigyázott rám nyaranta.

2018. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
59%

Bíróságon kiröhögnek.

Gondolj bele: pasi. Halvány sejtelme sincs, hogy mit jelent a naptejen a faktorszám, hogy milyen gyakran kell újra kenni, stb. Valószínűleg ő se használt naptejet, mert minek. Nem bántani akarja, csak abszolút nem ért ezekhez.

Elvált anyaként írom: ezeket mind a szájába kell rágni, mielőtt elviszi, mert magától úgyse fog eszébe jutni.

Nálunk ugyanez a helyzet. Mindig nekem kell előre gondolkodni. (Nem véletlen ex...) Ha még ott vannak, akkor írd meg neki, hogy mit vegyen a patikában napégésre, ne a gyerek szívjon. Meg holnap adjon rá kalapot, fehér pólót, és 30-50 faktoros naptej.

2018. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

Szia írj nekem.

Beszélgessünk

2018. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
86%
Tipikus elidegenítő anyuka....
2018. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a férfit te magad választottad a gyermeked apjának. Gondolom senki nem tartott pisztolyt a fejedhez, amikor összedobtátok a kicsit. Akkor még jó volt, most hirtelen meg szörnyeteg lett?!


Menj csak a bíróságra, legalább azonnal kiállítod magadról a bizonyítványod.

2018. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
92%

gondolom hogy igazából nem a gyerek leégése itt a para neked,hanem hogy elmentek egy fa-sza tengerpartra-immár nélküled-apa a gyerek...meg persze apa új nője aki szebb és kedvesebb mint te.

maga a kérdés felvetése pedig az undorító féreg,sza-rrágó,sárdobáló kategória.

2018. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
85%
Idióta pi.csa vagy. Mondom ezt elvált nőként.
2018. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!