Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válófélben vagyok. A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben vagyok. A férjem elvitte a tengerpartra az 5 éves gyereket. Szörnyen leégett a kislányom. Meg szüntetnék a láthatást ezért?

Figyelt kérdés

Mint a rák olyan vörös volt a bőre a gyereknek,kép is van róla.

Elég felelötlen ember 38 éves létére


2018. aug. 20. 15:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt kiröhög a bíró. Leégett, nem jó. Mondd el mégegyszer (vagy ha kell 10x), hogy milyen naptajet és hányszor kenje be. Én is elváltam, hozta haza lehorzsolva (vett neki görkorit és elesett),sőt az új élettársa véletlen rossz tusfürdőt vett neki (nem olvasta el mi van benne) és csupa kiütés lett, megmutattam mit nem szabad neki használni, elmondtam mégegyszer az apjának is.

Nálad is leéghet, akkor tőled is eltiltják a gyereket? Vagy elesik és sebes lesz az apja elpereli mert ,,felelőtlen vagy''?

2018. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyűlölet van benned.
2018. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

20-as válaszoló vagyok:


Ahelyett, hogy azon agyalsz, hogyan szemétkedj, szerintem inkább takarítsd ki a házat,főzz meg pár napra előre, menj el kozmetikába, fodrászhoz, de legelőször Békülj ki Önmagaddal és a Világgal!

Másnak nincs ám ilyen férje, exe!!! - Neki, aki elviszi a gyereket nyaralni, gondol rá, élményt ad neki, próbál maximálisan jó apa lenni, azt kívánom, hogy találja meg azt a nőt, aki boldoggá teszi és téged csak annyiban tekintsen nőnek, hogy a gyermeke anyja vagy. Az összes többi emléket felejtse el, mert szánalmas és bunkó is vagy.

2018. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Bíróság helyében jobban meggondolnám, hogy inkább tőled veszem el a gyereket, ha ilyen "indok" miatt tiltatnád el a gyereked az apjától.. ha sikerülne is, mit mondanál később a gyerekednek? miért nem láthatja az apját?! szánalmas nő lehetsz. m
2018. aug. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
baby mama drama.. -.-
2018. aug. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
hát te teljesen hülye vagy...
2018. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem szüntetik meg. Sajnos sok ilyen anyuka van, aki tele van gyűlölettel az ex férje iránt és ezt a bíróságon pontosan tudják.Mindenkinél, így az apánál is lehetnek "balesetek" Pont az lenne a cél, hogy mindkét szülővel egyenlően legyen,te meg még azt a kevés láthatást is korlátoznád. A gyereknek SZÜKSÉGE van az apjára is,mondom ezt elvált szülők gyermekeként.
2018. aug. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

És ha ráejted a kalapácsot a lábára, netán véletlenül leforrázza magát a jelenlétedben, akkor meg menjen állami gondozásba, mert te még fárjednél is rosszabb vagy?


Legyél őszinte magadhoz, ez nem a gyerek védelméről szól, hanem a saját sértettségedről, önzőségedről, a gyereked bosszúd eszközévé tételéhez tárgyiasítod. Mi a véleményed az ilyen anyákról?

2019. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!