Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Már 2 hete szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 2 hete szakítottam a párommal de nem tudok meg lenni nélküle nagyon hiányzik nekem mit tegyek? Az lessz szerintem a legjobb ha öngyilkos leszek.

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 11:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

Ha szeretsz valaki, a legjobbat akarod neki. Ha szeretnéd a volt párodat, nem akarnál ekkora terhet okozni neki, hanem azt kívánnád, legyen boldogabb nélküled vagy mással, mit veled.

Vagyis nem szereted. Ez jó hír, mert nem kell megölnöd magad.

2010. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%

ma 12:09-el értek egyet.

Öngyikoság helyet csípd ki magad és meny el a legközelebbi partihelyre és szegy fel egy bú felejtő egyészakás kalandot.

2010. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Bú felejtő egyéjszakás nem fog működni, ha mégis ő lesz öngyilkos miattad.

Társfüggőség.

2010. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat sikerült kibékülnöm a párommal nagyon boldog vagyok. lehet hogy az embernek van sok hibája de mindenre van megoldás és nem akartam elveszíteni mert már lassan 7 éve eggyütt vagyunk és meg mondta hogy terhes. így soha többé el nem hagyom.
2010. jún. 22. 19:27
 15/16 anonim ***** válasza:
Besz@rás.
2015. jan. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem legyél.. Egy marhával kevesebb..
2017. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!