Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás? A lehető leglassabban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás? A lehető leglassabban? Hogyan?

Figyelt kérdés

Milyen indokokat lehet, akkor tenni, ha az ember nem akar válni és szeretné minél hosszabban kinyújtani az egész procedúra idejét? 3 gyermek 25 éves kapcsolat és 18 év házasság után.Van-e annak jelentősége, hogy Ő, vagyis a férjem csalt meg és kezdeményezte az egészet?

Kérném: Önérzetes, hősszerelmes sZERETŐK (direkt a kis kezdőbetű)kíméljenek.Nem az ő okosságaikra vagyok kíváncsi, hanem a kérdésben olvasottakra!

Köszönöm!



2018. okt. 4. 16:00
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem buta, sem primitív, még csak a férjem sem tart annak.Egyszerűen nem lelki magasztalásra és lehúzásra voltam kíváncsi.Teljesen gyakorlati kérdés volt.Direkt kértem, hogy elfogult másodhegedűsök válasza vajmi kevésbé érdekel, nincs jelentősége, már csak azért sem,mert emberileg nullák!
2018. okt. 4. 19:17
 22/31 anonim ***** válasza:
67%

"Direkt kértem, hogy elfogult másodhegedűsök válasza vajmi kevésbé érdekel, nincs jelentősége, már csak azért sem,mert emberileg nullák!"

Mondja ezt az, aki -ha jól értelmeztem a kaotikus írásokat- egy gyanú miatt akar aljaskodni. Értem én, hogy nincs szerencséd, mikor gondolkodsz, de ez a fajta primitívség fáj. Csomóan válaszoltak értelmesen: magaddal tolsz ki, ha húzod a pert, a váláshoz magához pedig nem is kellesz, így nem is tudod befolyásolni.

És attól, hogy valaki leír téged, nem lesz szeretője senkinek. Én sem vagyok az. Pont annyira megvetem a megcsalást, mint sokan mások, de az ilyen primitív, gyermeteg, mérgező rosszindulatot szintén. Semmivel sem vagy különb a csalárd férjednél, csak máshogy vagy bűnös és szánalmas.

2018. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
26%
Tényleg nem tudtok a kérdésre válaszolni? Jó, jó, itt mindenki a tökéletesség szobra és perfekt életet él. Van a kérdezőnek elég baja, nem kell kioktatni, törődjetek a magatok dolgaival!! Már a kérdező kérjen bocsánatot, hogy megcsalás, nem?
2018. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
55%

"közös tulajdonú kb 50 milliós ház hitel nélkül.Viszont haszonélvezők a szüleim!Ilyenkor?Mi a helyzet vajon?"


Ez nehéz dolog, ha egyikőtök sem akarja kifizetni a másikat, vagy pont fordítva. Ugyanis eladni igen nehéz egy haszonélvezettel terhelt ingatlant.

Neked ez csak annyiból előny, hogy a szüleid, mint haszonélvezők döntik el, ki lakhat a lakásban, de ez a tulajdonjogot nem érinti.

2018. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"Elvi kérdésre érzelem mentes elvi választ vártam!!"

Nagyobb esélyed lenne rá, ha a kérdés is mentes lenne az érzelmektől. Nem bonyolult.

2018. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
36%
Miért gondolod, hogy szeretők írnának? Nem vagyunk szeretők, csak normálisan gondolkodunk. Te viszont nem.
2018. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok másodhegedűs, pont, hogy megcsalt nő, feleség és anya vagyok.

A második esélyének negyedik hónapjában hozott nekem haza egy olyan jó kis fertőzést, hogy azt hittem meghalok, kishíján a méhem is ráment.

Kivágtam, mint a mondásbéli macskát.

Jött a sajnálom, véletlen volt(ezen jót röhögtem) megváltozik etc...

Valójában nem akart egyedül maradni, gyerektartást és albérletet fizetni, mert borzasztó kényelmes volt neki, hogy van egy kész otthon, meleg kaja, gyerekek rendezve, ő meg rárepülhet az összes diákmunkásra a cegnél.

Nem jött el a tárgyalásra kétszer, nélküle mondta ki a bíró, hogy a házasságunkat felbontja.

2018. okt. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

25-ös.TE tegnap IQ tesztet ebédeltél? Azért vagy ennyire"okos"?

Ha valaki ebben a kérdésben érzelmekkel írhat, gondolkodhat, az én vagyok.Én ismerem a történetet. Az életünket.

Tőletek tisztelettel, és köszönettel a kérdésre kértem választ.

Nem azt kértem, hogy fejtegessük, mennyire vagyok tisztességes. Részleteket azért sem írtam, mert szeretnék inkognitóban maradni.

Annak, ha valaki egy válást késleltetni szeretne, ezer oka lehet. Nem elsősorban a butaság!Akár egészségügyi is.

De ezek szerint ennyire beszűkült néhány embernek a gondolkodása.Lehet, hogy volt jó tanács , válasz, de szinte mindenhol ott lapult egy szó ami negatív, lekicsinylő kicsengést adott az egész válasznak!

Egyébként jelenleg NEM tart a szeretői kapcsolat.Férjem épp a házasságunk megmentésén igyekszik!

2018. okt. 5. 10:18
 29/31 anonim ***** válasza:
29%

"25-ös.TE tegnap IQ tesztet ebédeltél? Azért vagy ennyire"okos"?"


Nem, én azért vagyok okos, mert használom az eszemet, hiszen szerencsére nem dobáltam el a méltóságommal együtt.

Te meg csak egyél IQ tesztet. Bár nem hiszem, hogy sokat fog rajtad segíteni, szemmel láthatóan nem vált be.

2018. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ha te se akarsz válni, meg ő se, akkor mi a kérdés?

Ha nagyon lassan akarsz válni, add be a keresetet a bírósági szünet előtt, nyersz vele néhány hónapot.

2018. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!