Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha véget ér egy házasság, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha véget ér egy házasság, ti hogyan küzdetek meg ezekkel a gondolatokkal?

Figyelt kérdés

30 évesen, gyerek nélkül vagyok. El akarok válni a férjemtől, de vannak bennem kettős érzések. Nem azzal kapcsolatban, hogy jó döntést hozok -e vagy sem, mert boldogtalan vagyok vele, így nem akarok neki gyereket szülni...


5 éve vagyunk együtt, ebből 1,5 év házasság. Előtte évekig szingli voltam, amivel nem volt gondom, elvoltam, és persze vártam, hogy eljöjjön a nagy Ő...

Voltak kalandjaim, csalódásaim, azt hiszem sok mindent megéltem, megtapasztaltam.

Szóval most sem az egyedülléttől félek, inkább csak attól, hogy "öreg" vagyok...:( ha évekig nem jön senki, akkor le kell mondanom a gyerekvállalásról pl...ennek a gondolata pedig hiába is tagadom, megvisel...továbbá már nem járok bulizni, nem igazán lesz lehetőségem hol ismerkedni, egyedül is szeretnék lenni egy darabig, míg lelkileg azt nem érzem, hogy okés a dolog...

Szóval én vergődöm majd egy jó darabig, az idő meg csak telni fog...


Aki hasonló helyzetben volt, hogyan vészelte túl a "kezdést" illetve ezeket a dilemmákat?


N



2018. dec. 11. 01:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én 50 felett találtam párt. Nekem van gyerekem páromnak nincs. Bár nagyon vágyott rá egész életében, neki sem volt hozzá megfelelő partner. Beletörődik, mert velem akar lenni, én meg már nem szülhezek.Válj el, ez nem kérdés, és lesz, ami lesz. Ne erőltesd, ne akard görcsösen. Akkor sikerülhet is.
2018. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!