Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi ideig néznétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig néznétek el a párotoknak, hogy nem adja be a válópert?

Figyelt kérdés
2 éve élünk együtt, van 1 gyermekünk. Szerinte senki nem foglalkozik azzal, hogy ő elvált-e. Szerintem van jelentősége, mert ha én kellek neki, akkor adja be. Mindig ígéri, hogy majd beadja. Tuti nem akar a másik nőtől semmit, egyszerűen csak nem érzi ezt fontosnak. Szerintetek én reagálom túl, hogy emiatt gondolkozom a kapcsolatunk végén?
2019. febr. 11. 10:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

2 eve egyutt vagytok, 1 gyereketek van. A parod egy hazas hapsi.

dIsZnOoL 😅

2019. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Osszekoltoztel és szültel egy házas pasinak. Ez nem zavart? Szerintem nem az az oka, hogy nem tartja fontosnak.
2019. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Miért kéne elválnia? Te csak az ágyasa vagy. Már csak a kasztrendszer miatt sem lehetsz több. :D
2019. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
2 éve élünk együtt, de korábban is együtt voltunk. Én úgy költöztem vele össze, hogy nem fog viccet csinálni a válásból és elintézi.
2019. febr. 11. 11:04
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Ez nevetséges ne haragudj.Valami anyagi vonzata van,hogy nem akar elválni?Pénzt veszít vele,a felesége támogatja anyagilag,vagy mi?Minden normális embernek fontos,hogy elváljon,főleg ha már másik kapcsata van,és abból gyerek is....Ő meg.jön.a szánnivaló kifogásokkal a miért nemre.
2019. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Dehogy van anyagi haszna, inkább kiadásunk volt emiatt. A feleség csinált tartozást. Párom szerint rz a válád téma totál lényegtelen dolog és csak én csinálok ügyet belőle.
2019. febr. 11. 11:08
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Akkor meg vègképp nem normális.És nagyinnem lényegtelen,elhanyagolható kis részletkérdés ez.Ezek szerint még hazudós is a párod.Először megígéri,hogy elválik,intézi,aztán meg lényegtelen kategóriába sorolja.Semeddig,kb.letelt a tűröm időhatár.
2019. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
21%
Hogy lehetne agyasa ha vele el??? Istenem sok állat faj van ezen az oldalon!!! 😂😂😂Kedves kérdező valószínű , hogy van vmi anyagi vonzata , mert másképp miert ne?! Vagy lehet arra var , h a feleség adja be! Ha veled el annak oka van! Teged szeret , a többi meg mellékes. Az az okos tojás aki azt válaszolta, h te ágyas vagy , azzal nem kell foglalkozni , valószínű valami elhagyott feleség lehet , aztan ezzel nyugtatja a lelket ! Most a papír mit számít? Nem vele el , nem o kell neki ! Nagyon sok ismerősöm van aki, mar reg külön el , de a válást nem adtak be! Sőt van hozzad hasonló is akinél mar gyerek is van ! Itt inkább a feleség a gaz , aki látja , h van mar családja az exferjnek , es o is ül a kis popojan ! Szoval nem oszt nem szoroz , de ha teged zavar , akkor kérd meg ra , h adja be o , ha mar a feleség nem akarja! Mert lássuk be , h k is meg tehetne ! ( Mondom ezt ugy , h engem el hagytak , de en azzonal be adtam a válást , nem a férjemre vártam !) Ne a kérdezőt szóljatok le , a feleség nem hibás ? Nekem ez szánalmas lett volna , h latom családot alapítanak en meg papíron ragaszkodom a volt férjemnez !
2019. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
6%
Na es aki lepontozott , válaszoljon kérem , h ha nincs igazam , miert nem a feleséggel van a férfi ?!?! Jah mert a no nem engedne vissza hülyeséget hiába irtok, mert ha igy lenne , akkor be adta volna a no a válást ! Szoval lehet gondolkodni logikusan is, meg lehet almokat kergetni , lelket nyugtatni , a volt asszonyt szereti 😂😂😂 Kérdező nem mesélted , h esetleg van haz vagy bármi amit osztani kene?!
2019. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem hagyni akar egy menekülőutat vissza a feleségéhez.


Ostobaság volt így gyereket szülnöd neki. Teherbe esés előtt mondhattad volna neki, hogy akkor lesz közös gyerek, ha elválik. És ha nem válik el, te meg akarsz gyereket, akkor záros időn belül kiadod az útját.

Most anyagilag is nehezebb külön válnotok, meg hát a gyerek érzelmileg is összeköt titeket.

Adj egy határidőt, mondjuk 2 hónapot. Ha addig nem lép, akkor automatikusan befejezettnek tekinted a kapcsolatot, külön költöztök - és gyerektartást követelsz tőle. (Ha így alakul, erős a gyanúm, hogy vissza fog menni a feleségéhez!)

2019. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!