Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi ideig néznétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig néznétek el a párotoknak, hogy nem adja be a válópert?

Figyelt kérdés
2 éve élünk együtt, van 1 gyermekünk. Szerinte senki nem foglalkozik azzal, hogy ő elvált-e. Szerintem van jelentősége, mert ha én kellek neki, akkor adja be. Mindig ígéri, hogy majd beadja. Tuti nem akar a másik nőtől semmit, egyszerűen csak nem érzi ezt fontosnak. Szerintetek én reagálom túl, hogy emiatt gondolkozom a kapcsolatunk végén?
2019. febr. 11. 10:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
71%
Egyet ne felejts el hogy a házasság alatt szerzett vagyon közös, hacsak nincs szerződés. Ez a "nem fontos, tök mind1", ez mellébeszélés.
2019. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
A feleségnek is van új kapcsolata. Neki nem volt pènze beadni a válópert, mindig elköltötte másra.
2019. febr. 11. 22:47
 23/28 A kérdező kommentje:
A feleség lakik az egykori közös otthonban. Mi vettünk közösen egy házat. A gyerek tervezett volt és megbeszèltük, hogy mire megszületik elintézi...
2019. febr. 11. 22:50
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a hiba. Azt kellett volna megbeszélni, hogy addig nem esel teherbe míg el nem intézi. Most mit tudsz már tenni? Hiszen megvan amit akart és semmi nem motiválja a válásra azon kívül hogy téged zavar - ami eddig is így volt, mégis szültél egy gyereket...
2019. febr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Neked a legkevésbé sem azzal kellene foglalkoznod, hogy mit csinál, vagy épp mit nem csinál a feleség....

Te tényleg nem érzed, hogy az egyedüli ludas a saját pasid ebben a dologban?!

2019. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesz teged komolyan hiaba szultel neki.
2019. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Hulye logika 😂😂😂Asszonytól van gyerek el hagyta , te be kaptad a legyet teged választ 🤣🤣🤣A mai világban nem lehet megfogni férfit egy gyerekkel!!!! Ne altassatok magatokat 😏😏😏😏
2019. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én is elnéztem neki sokáig, meg azt is, hogy a volt felesége összevissza hitegette, hogy már beadta a keresetet, stb... Aztán még én voltam a szar, amikor finoman céloztam rá, hogy tegyen most már valamit, mivel már 2 éve együtt voltunk és még mindig házas volt, sőt már jött a gyerek is a volt nőnél a nő másik pasijától...
2019. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!