Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi ideig néznétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig néznétek el a párotoknak, hogy nem adja be a válópert?

Figyelt kérdés
2 éve élünk együtt, van 1 gyermekünk. Szerinte senki nem foglalkozik azzal, hogy ő elvált-e. Szerintem van jelentősége, mert ha én kellek neki, akkor adja be. Mindig ígéri, hogy majd beadja. Tuti nem akar a másik nőtől semmit, egyszerűen csak nem érzi ezt fontosnak. Szerintetek én reagálom túl, hogy emiatt gondolkozom a kapcsolatunk végén?
2019. febr. 11. 10:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
56%

T4, gyakoribb ez az állapot mint az emberek gondolnák.


Kérdező, csípd fülön és adjátok be együtt, jobb ötletem nincs.

2019. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
39%
Tul regota elek ezeknek az allapotoknak az ellentetes kornyezeteben. Naivva tesz...😏
2019. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%
Szep feleség aki vissza engedi 2 év után 😂👏🏻👏🏻
2019. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
74%

Ez egy remek állapot. Így te nem tudod rágni, hogy vegyen el, mert házas. Bomba biztos kifogás.

Igazából ha akkor nem zavart, amikor szültél neki, akkor most miért? Mi változott? Eddig jó volt így neked, akkor most ezért ne rúgj fel mindent. Te húzod a rövidebbet a gyerekkel.

2019. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
89%

13-ra:

Csak van valami oka, hogy ő sem adta be eddig a válópert. Hisz ő is megtehetné nem?

(Magamban kuncogok, hogy valamit nagyon tudhat ez a férfi, ha két nő is így megalázza magát érte. Mert más-más módon, de mindegyik megalázza magát azzal, hogy ezt eltűri: nem válik el, ill. nem dobja ki.)

2019. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
71%
Egyértelmű. Nem akar téged elvenni. Így a legkényelmesebb mert az asszonytól már nem akar semmit, viszont újranősülni se akar és attól fél hogy ha elválik, nyaggatni fogod hogy vegyen el. Ezt alá is támasztod azzal hogy a válás miatt nyaggatod. Azt mondjuk nem értem hogy ha eddig sem felelt meg a helyzet neked akkor miért tűrted. 31/N
2019. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, megérdemled. Ha komolyan gondoltad volna azt, hogy nem csinálsz viccet a válásából akkor nem költözöl össze vele és nem pottyantasz neki egy gyereket anélkül, hogy elvált volna. Most már késő, kellemes egyedülálló anyaságot.
2019. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
48%
#11 ha valami gyakori akkor az jó/normális? :)
2019. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező! A kisujjam ráteszem, hogy a pasidnak van(nak) közös gyereke(i) a feleségével is. :)

Gyanítom, hogy csupán egy kis félrek.f.rcnak indult a románcotok, ami fölött az asszony még szemet is hunyt volna, de persze te "véletlenül" bekaptad a legyet, így hát mennie kellett otthonról.

Az asszonyt tökre megértem, hogy nem válik, neki édesmindegy, hogy papíron házas-e, és miért ő fizessen perköltséget, költözzön el otthonról, stb., ha nem miatta bomlik fel a házasság... hülye lenne szívességet tenni annak a s..gfejnek, aki egyszer/többször már átverte.


Leírom a kanod szemszögéből is a dolgot: féred.g0tt, kirakták, maradtál neki te. De te nem vagy normális, látszik abból is, hogy házasságban élő fickónak szülsz, és még el sem vált, már nyaggatod egy újabb házassággal.

Ha elválik, fizetheti a gyerektartást, ami biztosan nagyobb összeg annál, amit most ad (szerintem semmit, de legalább a család maradt a közös házban), ami neked persze nagyon nem fog tetszeni. Ha a fizetése felét viszi csak haza, megint hárpiáskodni fogsz vele, úgyhogy előbb vagy utóbb szétmentek. Fizetheti a gyerektartást neked is.


Ha nem h.lye, végigfuttatta ezt már egy párszor, és rájött, hogy a válással olyan események láncolatát indítja el, aminek a végén még nagyobbat fog szívni, mint amilyet most szív melletted...

2019. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
37%
8 éve élek külön feleségemtől. Nem jutott eszembe a válás. Nem akarok nősülni.
2019. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!