Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mik a jogai egy magyar apának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joker88 kérdése:

Mik a jogai egy magyar apának szlovák anyával szembe?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy anya visszaköltözött Szlovákiába a 1,5 éves kicsivel. Apa Magyarországon lakik. Mik a tapasztalatok a láthatási és a jogok területén?

2019. febr. 22. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Nincs olyan, hogy szlovákia és szlovák se létezik! Felvidék a magyar királyság része már több ezer éve! :)
2019. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
51%: mit szedsz? 😀
2019. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Semmit nem szedek, csak tisztában vagyok a genetikával éshiába nézem a régi európai térképet és forrásokat sehol nem írnak szlovákról! ;)
2019. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

Akkor nézegess mai térképeket. Magyar Királyság már rég nem létezik, Szlovákia viszont igen. Ja, és a szlovák egy népcsoport, akik már előttünk is itt voltak. Ha a mi hódításainkra ilyen büszke vagy, akkor Izraelt se szóld meg, az a föld már akkor Izrael volt amikor a magyar még nem is számított külön népcsoportnak.

Látod, ebből a szempontból máris nem olyan vonzó az elméleted.


Kérdező, én kérek elnézést. Sajnos itt nem igazán ismerjük Szlovákia jogrendszerét, elváltatok már? Van papír? Olyan nincs, hogy csak úgy elviszi, akkor jelentsd fel és tárgyalja bíróság ezt az ügyet. Én még egy rohadt személyit sem tudtam csináltatni a lányomnak a Londoban élő angol exférjem beleegyezése nélkül, úgyhogy ne aggódj, az apa jogai ugyanolyan fontosak.

2019. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Kedves négyes az iskolai történelmed dobd ki a kukába köszi! De ha csak annál maradunk is ellenmondásos az egész, amúgy meg jogilag nem szünt meg a királyság és jogilag nem létezhet szlovákia sem!
2019. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
És akkor majd megkoronázzuk szent Orbánt a Duna jegén xDDDD Istenem lődd le magad,ne szaporodj plz. az ilyen zsíragyú nagyonmélymagyar bunkók lerontják az IQ statisztikákat és fogyasztják az értékes oxigént.
2019. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Szlovákia köszöni szépen szarik rá jogilag mit csinálhat és mit nem,vígan létezik már vagy 100éve (és minden bizonnyal gyíkemberek lakják). Elvileg a méhecske sem repülhetne mert túl dagadt a teste a szárnyméretéhez..szerinted érdekli?
2019. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

#1. Te büdös gyökér! A szlovákoknak igenis történelmünk van! Ha megadod a számod, át is küldöm neked SMS-ben. :D

32/f

2019. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az összes méhecske depressziós lenne ha megtudnák hogy túl dagadtak a repüléshez.

Kérdező erre a kérdésre leginkább egy ügyvéd tud válaszolni hisz ők jártasak az ilyesmiben. De az biztos hogy jogod lesz/van látni a gyereket. Az már más kérdés hogy ezt hogy lehet megoldani. Én a helyedben kiírnám a jogi topikba is a kérdést és felkeresnék egy ügyvédet. A jogi topik inkább általános infókat adhat de valószínűbb hogy ott van valaki aki konyít is valamit a témához és elinduláshoz jó lehet.

2019. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező!


Az egy másik ország.


Telefonod és kocsi GPS-ét, meg okosórát idehaza hagysz.

Bérelsz egy kocsit.

Kimész.

Fogod a puját, és hazahozod.

Ha a rendőrség megkeres: Az anya hagyta nálad.

2019. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!