Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Fél éve vagyok házas. Én 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyok házas. Én 23 vagyok a férjem 42. Elég sok vita van köztünk mert másképp látunk dolgokat. Mi a legjobb megoldás ha már veszekedéshez fajulnak a dolgok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 00:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget kell beszélgetnetek, sok tapasztalatot szerezhetsz tőle az élet dolgairól, és ez nagyon hasznos, hogy legyőzd a naivitást..
2010. júl. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt rendesen elkapkodtátok. pár hónapon belül házasodni, mondjuk úgy, hogy 50-50 hogy bejön, de pár hónapon belül ekkora korkülönbséggel! keresed a kihívásokat
2010. júl. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok


tanácsot adni nem tudok, mert a kérdés túl általános, fogalmam sincs,hogy mi miatt és hogyan vitáztok...

2010. júl. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Apukád hány éves, ha már neked nem volt annyi eszed hogy hozzámenjél, legalább a faszinak lehetett volna, ne vegyen el.
2010. júl. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
86%

Nem az idő számít..Vannak akik évek óta jegyben járnak és a házasság után elromlik a kapcsolatuk,és vannak akik viszonylag rövid udvarlás után összeházasodnak és boldogok.Én vagyok az egyik élő példa. A volt férjem 5 évig udvarolt amikor igent mondtam neki.Hozzámentem mert a fiamat vártam.5 év házasság után békésen elváltunk.Nemsokára megismerkedtem a második férjemmel aki 1 hónap után megkérte a kezem,és igent mondtam neki..Lassan 10 éve házasok vagyunk,és boldogok..Még mindig lángol a szerelem...

Abban is biztos vagyok hogy nem vagyok egyedi eset,mert sokan vannak így,ezért nem az számít,hogy mikor házasodunk össze hanem az,hogy a két ember mennyire tud kommunikálni egymással,mennyire szeretik,tisztelik,ismerik egymást..

Kedves kérdező..Ha végig gondolod a férjeddel töltött hónapokat szerintem magad is rá fogsz jönni,hogy már az elején sem volt tökéletese a kapcsolat de a rózsaszín köd még a szemed előtt volt...És itt hibáztál..Valahol biztos érezted,hogy akkor sem tudtatok beszélgetni csak a szex,és az érdekességvarázsa erősebb volt..Most hideg fejjel biztos eszedbe jutnak olyan apró jelek ami az elején fel sem tűnt neked..

Hogy mit tehetnél? Azt csak te tudod..de sok lehetőséged nincs.Jobban mondva három lehetőséged van:

1. Tudomásul veszed,hogy elhamarkodott lépés volt,mert ti nem illettek egymáshoz ezért kulturáltan,csendben elváltok,és új életet kezdtek..

2. Elfogadod,hogy ő a férjed,és továbbra is vele élsz még akkor is ha később csak rosszabb lesz vagyis egy idő után boldogtalan leszel

3. Igyekszel nem panaszkodni és mindent megtenni a házasságodért..Igyekszel boldoggá tenni a férjedet és magadat is,így akár egy boldog hosszú házasság is lehet belőle...

2010. júl. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
88%

19 év korkülönbség???

Erre mondják,hogy amit főztél azt edd is meg.

30/F

2010. júl. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
97%

a kérdésedre nem tudok válaszolni, de az biztos, hogy éretlen vagy még.

felnőtt ember nem a világhálótól kér ilyen dolgokban segítséget, hanem megpróbál segíteni magán és a kapcsolatán. a felnőtt lét sok kompromisszummal és lemondással jár együtt.

az ember nem leáll veszekedni, hanem igyekszik rugalmas lenni, és a kettejük kapcsolatáért mozgósítani az energiáit. lehet, hogy a férjed is éretlen (lelkileg), akárhány éves is.

ne haragudj, hogy ezt mondom, de 37 éves nőként kicsit cikinek tartom a férjed, hogy egy huszonéveinek elején járó lányt választott magának. aztán meg ő is veszekszik, hisztizik, ha nem az van, amit ő akar...

egy párkapcsolatnak, egy együttélésnek nem erről kellene szólnia.

2010. júl. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez a korkülönbség annyit tesz, hogy nagyjából apáddal élsz együtt, csak itt szex is van :)

Ha nem tudtok dűlőre jutni, sok mindent nem lehet tenni.

2010. júl. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
70%

úh.....

vidéken laktok??? icipici faluban, távol a világtól? ...ez esetben érthető


mi a csudának házasodsz meg különben 23évesen egy ilyen öreg faszihoz, akit még alig ismersz :-( első körben tisztázd vele, hogy nem az apád, és azért mert te fiatalabb vagy nem kell pl mindenbe beleszólnia vagy okoskodnia.


nekem volt 15évvel idpsebb pasim, igaz, laza, modern pasi, extrém sportoló... na de együtt élni... NDK papucs (az a kék csíkos :D), meg ne vizezzem össze a fürdőszoba csempét (mi vaaan????), meg hogy mostam el a borospoharakat , meg miért nem ilyen a hajam meg olyan a sminkem és miért nem öltözök nőiesebben...bla-bla-bla...

meg német is volt, rendbu*zi meg ilyenek.. ezek ellenére nagyon jól kijöttünk, megvolt a harmónia stb.... csak hát én nem az apámmal akarok kapcsolatot kezdeni, érted.


csak akkor jöttem rá amikor szakítottunk, hogy mekkora teher esett le a vállamról. és a rendmániája ellenére egy tündéri pasi volt pedig.

2010. júl. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Hozza adva utolso valaszahoz. Feltekenyseg, tanitgatas, kontrolalas, dirigalas. Gondolom kerdezonel is ez a legnagyobb problema. Teljesen elvesztette szabadsagat, gondolkoznia nem szabad, (mert ugyis hulye, mondja kedves idosebb ferj). Egy kis ido utan, konfidencia is el fog tunni, dolgozik rajta a pasi.

Uotlos valaszolo, nem ertem, hogy mi az hogy amugy jol kijottunk? Ezt nem lehett megszokni, csak elszokni. Es itt a masik problema. Ezeket a pasikat nem lehet otthagyni, jon a verekedes, uldozes. Nem akarlak kedves kerdezo elkeseriteni, de kesobb meg rosszabb lesz. Ha veget akarod vetni a hazassagodnak, most csinald, mert kesobb pasi meg rosszabb lesz, teljesen a keze alatt fogsz lenni, teljesen uralkodni fog ratad. Masik megoldas az, hogy ha ugy erzed hogy kepes vagy es van miert, hallgatsz, egyik fuleden be masikon ki a dumaja, teljesen megalazkodol.

2010. júl. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!