Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Fél éve vagyok házas. Én 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyok házas. Én 23 vagyok a férjem 42. Elég sok vita van köztünk mert másképp látunk dolgokat. Mi a legjobb megoldás ha már veszekedéshez fajulnak a dolgok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 00:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

előzőre válasz: tényleg jól kijöttünk, nem a hülyeségei miatt szakítottunk, nem is veszekedtünk (2 év alatt ha kétszer), csak elmondtuk egymásnak a véleményünket, ő piszkált én meg mondtam hogy hagyjon már a hülyeségeivel , ha nem tetszik a borospohár mossa el, zuhanyozásnál meg annyira vizezem össze a csempét ahogy jól esik mert lesz*rom hogy ottmarad a vízcsepp nyoma.


csak koránál fogva , hiába volt fiatalos, voltak berögzött dolgai, hogy milyen egy nőies nő vagy milyen divatot szeret, vagy hogy kell elmosni egy borospoharat.

2010. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

de tuti vannak olyan idősebb pasik is, akik nem akarnak apáskodni, hanem ajándéknak fogják fel, hogy egy csini fiatal lányt meghódítottak és együtt vannak.. de akkor is kialakulhat a túlzott gondoskodás, féltés,


de biztosan vannak esetek amikor a két fél egyenlő, negyven év korkülönbség elelére is.


csak szegény kérdező, mindenki (én is) jól lehurrogja, jobb lett volna ha akkor yr kérdést mielőtt összeházasodnak akkor megkapta volna a tanácsot hogy várjon még. Habár a régi időkben sem nagyon vártak az emberek, ha ketten dolgoznak érte, jó házasság is lehet, ha a férj csak naív kislánykának tartja a lányt, akkor válás lesz a vége.

2010. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Én nem tudom megérteni azt sem, hogy hogy lehet 3 hónap járás után összeházasodni, de azt sem értem, hogy lehet egy 23 éves lánynak annyi esze, hogy egy nála 19 évvel idősebb férfival teszi mindezt. Az ilyeneket hívom nem normálisnak.
2010. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Szia! Hát nem sok infót adtál meg (körülmények), de szerintem nem a 3 hóra kötött házasság a gond, és nem is a vita, vagy a korkülönbség...

Két dolog van, ami fontos: 1. szeretitek e egymást annyira, hogy alkalmazkodjatok? 2. képesek vagytok e erre az alkalmazkodásra?

Mert ha bármelyik sántít bármelyik fél részéről, akkor bukik a muatatvány. Egy tanácsot adnék csak: Ne szülj gyermeket, csak akkor, ha nincs benned kérdés. Mert ha ott is elgondolkodsz, az a belső éned vészjelzése lesz, hogy nem szabad ebbe a kapcsolatba gyereket szülni. Mert azt már nem lehet visszacsinálni...és onnantól a válás már nem lehetőség szerintem.

2010. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én nem vagyok híve a 10 évig együtt járásnak, de 3 hónap valóban kevés, viszont szerintem még nem kell elválnod. Attól, hogy most nem úgy áll a dolog még rendbe jöhet és a korkülönbség sem olyan iszonyú vészes, láttam már ilyen korkülönbséggel boldog házaspárokat. Szóval attól, hogy másképp láttok dolgokat még nincs baj (feltéve ha ez nem a politika, mert én például azt képtelen lennék eltűrni, ha nem egy politikai nézetet vallunk a párommal). Én főznék valami finomat, békülővacsorát :) Lehet, hogy boldog házasság lesz ebből, még nem kell feladnod :)
2010. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2010. júl. 11. 14:06
 27/31 anonim ***** válasza:

Divingbell,

Igen, "ajandeknak" fogjak fel, hogy fiatal novel elnek, futkaroznak, de csak nyilvanossagban. Otthon, mint ahogy Te is tapasztaltad, nevelni, tanitani akarnak.

2010. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nagyon bátor, vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy vakmerő voltál, hogy fél év ismeretség után férjhez mentél!

Miért kellett ezt tenned?

Akkor sem értem meg ezt a lépésedet, ha a válaszod az "őrült, lángoló szerelem" lenne az indoklásod.

Én 3 éve belezúgtam a pasimba, alig láttam a szerelemtől, de MÉGSEM mentem hozzá feleségül, "csak" összeköltöztem vele. A "lakva ismerszik meg a másik" mondást nem ismered? Én ismertem és ismerem! Nagyon is igaz! A páromból összeköltözés után nem sokkal fokozatosan kiábrándultam és pár hónapja szakítottam vele.

Írod:

" Elég sok vita van köztünk mert másképp látunk dolgokat. "

Össze kellett volna költöznetek házasságkötés nélkül, mert most "töltitek" a "tanulóidőt".... = lakva ismerszik meg a másik...

2010. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Azzal a válaszolóval értek egyet, aki az alkalmazkodásról írt. Ez bizony tényleg nagyon fontos az esetetekben főleg! Én is 23 vagyok, a párom pedig 43. Rengeteget dolgoztunk a kapcsolatunkon, de akartuk mindketten. És nem mutogat engem a nyilvánosságnak és én sem a pénzéért vagyok vele.
2010. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

23 évesen sztem még ti se voltatok nagyon érettek... ebben a kapcsolatban a férj a felnőttebb, mégsem tud felnőttként viselkedni.

azt a kérdést is fel kéne tenni, hogy egy 42 éves férfi hogy tud egy lányakorú csajt elvenni, miért nem a saját korosztályából választ.

2010. júl. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!