Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ako tobb muszakos munkarendben...

Ako tobb muszakos munkarendben dolgozik, az hogy kivitelezi a fogyokurat?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Úgy, hogy nem fogyókúrázni kell, hiszen az egy kúra, ahogy a nevében is benne van, egyszer véget ér, utána mi lesz veled? A 90 napos meg aztán rengeteg hiánybetegséget okoz. Próbáltam egy hónapig, mikor még én is mazsola voltam e téren, hidd el, hogy nem leányálom. Főleg az a része, amikor a gyümölcsnap után víznap jön. Két napig jóformán semmit nem eszel. Menj úgy dolgozni, vagy egy családi ebédre, fagyizni a barátokkal. Sok sikert hozzá!

Életmódváltás, kalóriadeficit, napi 30-60 perc mozgás, és semmit ne vonj meg magadtól, csak kevesebbet kell enni belőle. Nem értem ez miért nehezebb megcsinálni, mint az ilyen-olyan megvonásos diétákat, amikkel itt sikertelenül próbálkoztok.

2020. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Úgy, hogy kevesebbet és kalóriaszegényebb, rostban gazdag ételeket eszik, és többet mozog.

Neki is 3X8 órából áll a nap, és ugyanannyi kalóriát éget el a szervezete, mint más, hasonló aktivitású embernek. Csak a váltott műszak mellett sokkal nehezebben piheni ki magát.

2020. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Sehogy. Próbáltam, feladtam. Még az endokrinológusom is elismerte, hogy ilyen munkarend és életmód mellett nem tud az ember odafigyelni magára megfelelően.
2020. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3#-as! Mivel próbálkoztál?
2020. febr. 17. 10:47
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Sehogy!


És aki szerint lehet kivitelezni, az soha nem dolgozott még le 12 órás műszakokat éjszaka és család mellett.


Nappal nem lehet pihenni.


Az össze-vissza beosztás mellett meg nem lehet tervezni.


Válts!


Aki hízékony, annak az éjszakázás nem tesz jót, de senki másnak sem egészséges....

2020. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ez igaz

Nekem sem ment :( az a diéta ami normal munkarend mellett ment csodasan be kellett állnom 3 műszakban mégis látszik Híztam pedig nem eszem többet és többet is mozgok valamivel


Engem is érdekelni tanács Miz lehetne tenni

2020. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Váltásra nincs mód, és nem is szeretnék mivel szeretem a munkámat
2020. febr. 17. 13:33
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Egyszer eszem egy nap. 100 gramm fehérje, 100 gramm zsír és sok zöldség. Ez 10 órára eltelít, még úgy is, hogy nehéz fizikai munkát végzek.

Lehet lepontozni🙉

2020. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Inzulinrezisztensnek nem opcio az egyszeri evés ha ezt tenné cukorbeteg lenne hamarosan


Pedig úgy vártam Enis valami okosságot

2020. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt tálaltam ki hogy teljes kiőrlésű kenyeret eszem. No péksüti, cukros üdítők. Mindent eszem amit eddig csak kevesebbet. És nem nasizom.

Inkább joghurt és gyümölcsök. Nem az a célom, hogy 1 hónap alatt leadjak 10 kilót. Szépen lassan is elég. Mondjuk havi 1 kg, esetleg másfél. Egyszer már sikerült így 8 kg-tol megszabadulni. 7 hónap alatt. Tudom hogy nem sok, de én örültem mert meg sosem tartottam ki.

Csak egyéb okok miatt abbahagytam akkor.

2020. febr. 17. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!