Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Ako tobb muszakos munkarendben dolgozik, az hogy kivitelezi a fogyokurat?

febr. 17. 08:19  Privát üzenet  

A válaszok

Úgy, hogy nem fogyókúrázni kell, hiszen az egy kúra, ahogy a nevében is benne van, egyszer véget ér, utána mi lesz veled? A 90 napos meg aztán rengeteg hiánybetegséget okoz. Próbáltam egy hónapig, mikor még én is mazsola voltam e téren, hidd el, hogy nem leányálom. Főleg az a része, amikor a gyümölcsnap után víznap jön. Két napig jóformán semmit nem eszel. Menj úgy dolgozni, vagy egy családi ebédre, fagyizni a barátokkal. Sok sikert hozzá!

Életmódváltás, kalóriadeficit, napi 30-60 perc mozgás, és semmit ne vonj meg magadtól, csak kevesebbet kell enni belőle. Nem értem ez miért nehezebb megcsinálni, mint az ilyen-olyan megvonásos diétákat, amikkel itt sikertelenül próbálkoztok.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont febr. 17. 08:30 Privát üzenet

Úgy, hogy kevesebbet és kalóriaszegényebb, rostban gazdag ételeket eszik, és többet mozog.

Neki is 3X8 órából áll a nap, és ugyanannyi kalóriát éget el a szervezete, mint más, hasonló aktivitású embernek. Csak a váltott műszak mellett sokkal nehezebben piheni ki magát.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont febr. 17. 10:11 Privát üzenet
Sehogy. Próbáltam, feladtam. Még az endokrinológusom is elismerte, hogy ilyen munkarend és életmód mellett nem tud az ember odafigyelni magára megfelelően.

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont febr. 17. 10:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

3#-as! Mivel próbálkoztál?

# 4/10Időpont febr. 17. 10:47 Privát üzenet

Sehogy!

És aki szerint lehet kivitelezni, az soha nem dolgozott még le 12 órás műszakokat éjszaka és család mellett.

Nappal nem lehet pihenni.

Az össze-vissza beosztás mellett meg nem lehet tervezni.

Válts!

Aki hízékony, annak az éjszakázás nem tesz jót, de senki másnak sem egészséges....

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont febr. 17. 10:52 Privát üzenet

Sajnos ez igaz

Nekem sem ment :( az a diéta ami normal munkarend mellett ment csodasan be kellett állnom 3 műszakban mégis látszik Híztam pedig nem eszem többet és többet is mozgok valamivel

Engem is érdekelni tanács Miz lehetne tenni

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont febr. 17. 13:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Váltásra nincs mód, és nem is szeretnék mivel szeretem a munkámat

# 7/10Időpont febr. 17. 13:33 Privát üzenet

Egyszer eszem egy nap. 100 gramm fehérje, 100 gramm zsír és sok zöldség. Ez 10 órára eltelít, még úgy is, hogy nehéz fizikai munkát végzek.

Lehet lepontozni🙉

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont febr. 17. 16:00 Privát üzenet

Inzulinrezisztensnek nem opcio az egyszeri evés ha ezt tenné cukorbeteg lenne hamarosan

Pedig úgy vártam Enis valami okosságot

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont febr. 17. 16:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt tálaltam ki hogy teljes kiőrlésű kenyeret eszem. No péksüti, cukros üdítők. Mindent eszem amit eddig csak kevesebbet. És nem nasizom.

Inkább joghurt és gyümölcsök. Nem az a célom, hogy 1 hónap alatt leadjak 10 kilót. Szépen lassan is elég. Mondjuk havi 1 kg, esetleg másfél. Egyszer már sikerült így 8 kg-tol megszabadulni. 7 hónap alatt. Tudom hogy nem sok, de én örültem mert meg sosem tartottam ki.

Csak egyéb okok miatt abbahagytam akkor.

# 10/10Időpont febr. 17. 16:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok mondani olyan alkalmazást ami ingyenes es beallit egy fogyokurat etrendet szamodra?
14 éves vagyok 165cm és 62kg Nagyon leszeretnék fogyni mert kovernek erzem magam es masok is mondjak neekem. Tudnatok valami olyan fogyokurat ami tartos es lehetoleg nincs benne futas?
8napja kezdtem a fogyókúrát, de mivel nagyon válogatós vagyok ezért gyakran előfordul, hogy egész nap szinte semmit nem eszek vagy csak nagyon minimális adagokat. Ha így bírom...
Szeretném elkezdeni a 90 napos fogyókúrát, de 1-2 dolog nem tiszta még ezzel kapcsolatban?
Valami gyors es jo fogyokurat?
13 éves lány vagyok 57 kiló ezért szeretnék leadni 5-6 kilót. Olyan fogyókúrát keresek ami nem árt a szervezetnek. Ti mit javasolnátok?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!