Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Drasztikusan mennyi idő alatt...

Drasztikusan mennyi idő alatt mehet le 5-6 kilo még?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon sok az ilyen krdés, én fogyókúrázok már 3 hónaplja le is ment szépen 5 kilo, de úgy h mozogtam meg egészségesen élek, nagyon figyelke h mit eszek

De most előbbre jött egy esemény amin az életem múlik, és még 5-6 kilot lekéne fogynom, van rá egy hónapom.

Édesgyökér, vagy vmi ami meggyorsítaná a fogyókúrámat, nagyon kéne

Köszönöm aki válaszol, de csak értelmeset kérek


2010. júl. 23. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
műtéttel pár óra. vagy nem ennyire drasztikusra gondoltál?
2010. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vegyél juharszirupot.
2010. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bubuzéla ***** válasza:
Ha vízből is jó, akkor akár egy délután alatt le lehet adni ennyit. Ne igyál vizet egész nap + melegítőben futás + szauna.
2010. júl. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az utolsónak.. ő volt a legnormálisabb

fogyózom, egészségesen étkezem+sportolok is rendszeresen, de most vhogy megálltam a fogyásba, enm mozdul tovább, pedig muszáj leadnom még 5-6 kilot egy hónap alatt, az egész jövőm függ tőle..

2010. júl. 25. 10:51
 5/7 Horváth Döniz válasza:

Azt meg hogy?:)..

Ne igyon egésznap?:D..

2010. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bubuzéla ***** válasza:

Szerinted a boxolók mit csinálnak mérlegelés előtt, hogyan fogynak le 5-10 kilót pár nap alatt?


Természetesen utána visszajön minden, szóval semmi értelme. Egyébként is hülyeségnek tartom a súly örökös figyelését, inkább fényképeket kell készíteni.

2010. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
1 honap alatt leathatsz akar min 8 kg ot :P:P...ird be pl a google ra hogy 21 nap alatt 6 kg es ned meg hogy le lehet gogyni , persze kitartas is kell mellette..;)
2011. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!