Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet drasztikusan fogyni?

Hogyan lehet drasztikusan fogyni?

Figyelt kérdés
Volt egy műtétem és utána nagyon sokat szedtem fel.Vissza nézve a régi képeket szeretnék olyan sovány lenni, mint akkor.Hogyan érhetném el? Mozogni nem nagyon szabad még.
2011. ápr. 18. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Várd meg amig mozoghatsz. A drasztikus fogyásnak mindig az a vége, hogy minimum a másfélszeresét visszaszeded, tehát tök értelmetlen. Addig is no cukor, édesség, szénhidrátot csínján, csak délelőtt. Sok-sok folyadék, nyers gyümölcs és zöldség. Este túró-tejföllel, zöldségekkel kikeverve, laktató, finom.
2011. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
cukrot, meg édességet alapból nem nagyon szeretem.Napi 2,5 litert iszok, vacsizni nem szoktam.mozogni annyit mozgok mig feljövök az emeletre.
2011. ápr. 18. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Írd le miket eszel, mennyit és mikor (kb. legalább). Mert akkor ahhoz viszonyítva lehet tanácsot adni.
2011. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon eszel édességet az hasznos, de azt a tanácsot meg ne fogadd, hogy "no cukor". A szervezetnek KELL a cukor, ez van...
2011. ápr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen kell a cukor a szervezetnek de teljes kiőrlésű szénhidrát ( azaz lassan felszívódó) formában, mert a fehérített sz*rok csak zsírrá alakulnak mert nem tudod rögtön elégetni, plusz semmi tápanyag nincs benne csak kcal, nem kell küzdenie a szervezetnek hogy elégesse, emésztési problémákat( a rost hiánya miatt) cukorbajt stb-t okoznak ..... szóval a cukor ami kell a szervezetnek nem a szó szoros értelmében vett cukor.
2011. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyél keveset mindenből és ha megéhezel aludj sokat
2011. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 00:00

Én se feltétlen a francia krémesre gondoltam :)

2011. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Reggelire magos zsömle+felvágott, sajt

ebéd a suliban

nagyon ritkán szoktam vacsizni, de csak fél adagot

édességet nem nagyon eszek, de a cukor amennyi kell megvan:)

2011. ápr. 19. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!