Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napo kinek vált be?

90 napo kinek vált be?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
jópár embert ismertem aki csinálta, ideig óráig mindenki fogyott vele, aztán mindenki vissza is hízta. olyan emberrel én még nem találkoztam aki azzal lefogyott és meg is tartotta volna. legjobb barátnőm nagy elkötelezettje volt ennek a diétának, mondván mindig csak ezzel fogyott. igen ám de utána vissza is hízta mindig, és asszem a 3. alkalom után azt mondta hogy oké ebből elég egy olyan diéta kell neki amivel tartós lesz az eredmény. életmódot váltott, kevesebb szénhidrát több mozgás, és lám csak lefogyott és ez már 2 éve , azóta tartja a súlyát.
2010. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ÉN eddig 11 kg barátnőm nagysúlyból 27 kg fogyott ő márciusba fejezte be azóta egészséges kajákat eszik és semmit nem szedett vissza. mondjuk mi alapból úgy csináltuk h fehérje napon sovány húsokat csirkemellet halat ettünk, szénhidrát nap teljes kiőrlésű kajákat, gyümölcsnap magvak és friss gyümiket banánt kompótot mellőztük , keményitő nap csak párolt zöldséget.
2010. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ami fogyókúra az már alapból nem válik be. Gondolj csak bele, csinálsz valami fogyókúrát pár hónapig, aztán újra visszaállsz az előző életmódodra, akkor mi lesz az eredmény.
2010. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Egyik ismerősöm 20kg-t fogyott a 3 hónap alatt.

És nem hízza vissza.

2010. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én kb 2 hónapig csináltam fogytam tőle kb 4 kilót és kb 2x viszahíztam... Késöbb olvastam róla hogy nem is egészséges mert minen nap szükség van a zöldségre,gyümölcsre és a húsra(fehérje)
2010. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anyoca69 válasza:

Én egy hónapig bírtam, életemben ennyi gyümit nem ettem, megcsömörtem tőle, nemhogy csak azt egyek minden délelőtt.

4 kg lement, de azért, mert kiürültek a belek. Szóval nem hiszek benne!

2010. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 2 éve csináltam,21 kiló ment le,de már 15 vissza jött,most újból kezdtem 13 napja,remélem újra sikerül.
2010. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!