Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kaposztaleves dietarol velemen...

Kaposztaleves dietarol velemeny? Kinek valt be?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
lehet tőle hízni:) plusz egy életre megutálod a káposztát
2010. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Anyu meg mama sokat fogytak vele. Én is próbáltam de 2 nap után meguntam, nem volt étvágyam enni belőle. Egyébként ha sok levest eszel, akkor is fogysz, nem feltétlenül csak káposzta, lehet az sima leves is.
2010. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
A káposzta egy negatív étel, azaz az emésztése több kalóriát éget el, mint amennyit beviszel vele. Nem tudom, hogy mi volt még a levesbe, de ha valaki azzal is hízik, ott már komoly hormonzavar játszik :D
2010. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Annyira hatásos volt, hogy 3 nap káposztalevesezés után, megéreztem az "illatát", és még az élettől is elment a kedvem :)


Én nem csináltam tovább, már hányingerem volt tőle.

2010. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sztem totál puffaszthat, fingathat. én imádom a káposztát, de nem hiszem, hogy napokig enném csak ezt.
2010. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt a diétát műtét előtti gyors fogyásra találták ki, szigorú orvosi felügyelet mellett, annak tudatában, hogy később visszahízzák az emberek, amit így leadtak. Otthon fölösleges próbálkozni vele. Mindazonáltal a leves nagyon finom (csak a húsleveskockát rendeltetésszerűen kell beletenni, 1 kocka fél liter vízhez, nem az egészbe 1-2 db - ez a titok, emellett sózni sem kell), én nagyon szeretem, de kizárólag zöldséglevesként fogyasztom, normális kajálással mellette.
2010. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én most csinálom harmadjára. 14,5 kg-ot fogytam vele!:D és már csak 6 kg-ot akarok lefogyni ! maximum. nekem bevált és nem tudom megunni:D
2010. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utálom a káposzta leves diétát(bár a leves finom lett :D)garantálják a fogyást de én nem fogytam max 1 kilót ami ugye semmit se jelent mert 1 kiló folyamatosan ingadozhat >< pedig már csak 5 kiló feleslegem van és 1 hétig csináltam a hülye diétát a semmiért :(((((((((((
2010. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
amugy kedves utolso valaszolo,pont ezert irtam mert en sem fogytam csak 1kg-t.amugy szeretem a kaposztat.csak bosszant h nekem nem sikerult bar tudnam az okat??
2010. aug. 27. 22:50
 10/13 anonim válasza:
ez a diéta röhejes semmi értelme. gondoljatok már bele, most éhezteted magad 1 hónapig, lefogysz 10 kilót (vagy többet) aztán amikor vége a diátnak annyira kimerült lesz a tested hogy annyit fogsz enni hogy bőven visszajön amit lefogytál. vagy egész életed végéig diétázol? nem lesz egy szép életed. persze nem egész nap zsíros és cukros ételeket kell enni, lehet csinálni pl salátákat és az mellett a száraz csirkehús pl jó fehérjebevitel és egyáltalán nem is hízlal. eddzeni kell rendesen és le fog menni a zsír és izom jön a helyére. plusz az eddzés jó stresszoldó hatűsú és elvonja a figyelmedet a mindennapi gondokról. én pl 1 éve járok eddzeni (nem szedek mellé semmi fehérjét semmi tablettát) és sokkal jobban érzem magam és nem érdekel hogy nem fogytam. sőt, híztam, csak izomba a test-zsírtömeg arányom drasztikusan leesett. étkezésemen meg nem is nagyon változtattam
2010. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!