Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek mennyit tudok...

Szerintetek mennyit tudok fogyni ha mindent betartok 90 nap alatt?

Figyelt kérdés

60 kg és 160 cm vagyok.

Csak normális váalaszokat, aki bunkó vagy ki akar oktatni az inkább ne írjon.

Köszi. :)


2010. aug. 17. 22:49
 1/5 anonim válasza:

Ha a 90 napos szétválasztó diétára gondolsz, akkor biztosan fogsz valamennyit fogyni, de mihelyt vége a tortúrának, elkezded visszaszedni mindet, amit addig leadtál. Sok ismerősöm próbálkozott, garantáltan mindegyik így járt.

Jobban jársz, ha lemondasz a csokiról, sütiről, stb. Könnyebb is, gyorsabb is, tartósabb is.

2010. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a csokit és rengeteg gyümölcsöt eszem.

És ezt én is tudom amiket leírtál.

"biztosan fogsz fogyni" -.-

2010. aug. 17. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
8 kg izom, 2 kg víz 1 kg zsír kb...abbahagyod, akkor visszaszeded....csak izom helyett zsírban...magyarul adsz a szarnak egy pofont .....inkább kezdj sportolni, sokkal többe mész vele és tartós is lesz az eredmény....és ne a kilókat, hanem a tükröt figyeld inkább ;)
2010. aug. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Akkor konkrétabban válaszolok. Több ismerősöm is végigcsinálta. Az egyik kb. olyan magas volt, mint te, csak 70 kg körüli. Ő 10 kg-ot fogyott. Most, a diéta után 1 évvel, 75 kg.
2010. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A keresztanyám is mindig csinál minden nyáron valami fogyókúrázást, aztán év végére mindig kövérebb lesz, mint a fogyókúra előtt. Azt mondja nincs ideje egész évben odafigyelni, meg fizikailag se bírja.


Jobb lenne inkább egész évben kevésbé drasztikusan táplálkozni inkább.

2010. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!