Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 172 cm.80kg-os lány vagyok....

172 cm.80kg-os lány vagyok. Mennyit lehet fogyni a 90 napossal, ha mindent betartok? Túl sokat nem tudok melette mozogni, de heti 2-3-szor min. Fél órát szababiciglizek.

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Akár 14-16 kg-t is, ha minden nap 45-50 percet hajtod a biciklit.
2009. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ne csináld a 90 naposat inkább. Nem mindenkinek hat, van aki még többet hízik utána vissza. Hiába tartja be aztán a második 90 napot is. (Tudod, hogy már nem kell szétválasztani, de reggelire csak gyümit lehet enni.)
2009. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is kipróbáltam,de 2 hónap után 2 kg híztam,szóval itt abba is hagytam:( !
2009. márc. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki 2 hónap után hízott tőle, az valamit nagyon rosszul csinált. Csalt vagy nagy adagokat evett, és nem mozgott.
2009. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akár milyen diétát is csinál az ember,ha utána nem vigyáz a kajákkal,visszahízik. én csak ajánlani tudom a 90 naposat.épp elobb írtam valakinek,h 1 hónapja csinálom és 10 kg-t fogytam,és nem is éhezek.persze kezdetben nekem is nehéz volt,de meg lehet szokni.már megszoktam a kisebb adagokat. nem kell minden nap tornáznod,ha nem akarsz.én is hetente 2-3-szor tornázok. 50 percet,de van úgy,h ha nincs kedvem,akkor abból a 3 alkalomból 1-szer csak 30 percet.
2009. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az elozo vagyok: és a diéta után is be szeretném tartani,h este már ne egyek,kicsit változtatni szeretnék az étrendemen. mindenki,ha ezt betartaná/tudom,h nem konnyu/ a diéta után is,akkor nem lennének olyan visszajelzések,h visszahízzuk,amit leadtunk.
2009. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem egy ismerősöm (egy pasi) ott rontotta el, hogy bár az adott napnak megfelelő ételekt evett, mindig hatalmas adagokat tolt be és emiatt 2hónap után 1,5 kg-t fogyott, abba is hagyta. Viszont 2 lány is van az ismeretségi körömben, akik normálisan csinálták (egyszer-egyszer még csaltak is) és látványos volt a fogyás. Szerintem a lényeg, hogy először picit összeszűküljön a gyomrod és tudom hogy mindenki ezt pampogja, de a legfontosabb, hogy mozogj is mellette. Pl a szobabiciklizés nagyon hatásos. Sokan elfelejtik viszont, hogy a zsír a mozgástól átalakul izommá, ami nehezebb mint a háj, úgyhogy az hogy mit mutat a mérleg nem feltétlenül mérvadó! Sok sikert és kitartást kívánok a fogyáshoz!
2009. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!