Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Eredményekről tudnátok beszámo...

Eredményekről tudnátok beszámolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 90 napos diéta érdekelne ki, hogy bírta mert én számolom a kalóriákat is, és egy nap kB 700 800 kalóriát viszek be úgy hogy követem az etrendet.ez nagyon kevés szerintem.. Esetleg valaki fogyott vele? És hogy bírta ilyen kevés kalóriaval?
2021. ápr. 8. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz, ha ennyire kevés a kalória.
2021. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
A nővérem kb 10-15 kilót adott te vele, de ő kétszer is végigcsinálta egymás után. Ám amint abbahagyta, kb a duplája jött vissza rá. Ha mondjuk egy konkrét napra szeretnél fogyni, akkor ez tökéletes, ám ha hosszú távon akarod a súlyodat fenntartani, akkor egyik diéta sem lesz jó.
2021. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Borzalmas, ne csináld. Tápanyaghiányos, kiegyensúlyozattlan, ostoba diéta. Egyedül azért "hat", mert valóban nagyon kevés kalóriát viszel be, így fogysz, viszont a testösszetételed romlik. Magyarán zsírosabb leszel, kevesebb izommal.

Inkább egyél kiegyensúlyozottan, deficittel, mozogj rendszeresen, legyél türelmes. A tested is meghálálja.

2021. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csináltam de pont az volt a lényeg hogy nem kellett kalóriát számolni. Fogyni fogytam vagy15 kilót, viszont kegyetlenül hullani kezdett a hajam és megundorodtam évekre a gyümölcsöktől. Nem tudom azóta megenni az almát pedig régen szerettem, nem bírok köret nélkül megenni egy húst. Szóval nem volt valami jó módszer. Nem tudom jó szívvel ajánlani.
2021. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!