Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mindent a 90 naposról? Minta...

Mindent a 90 naposról? Minta étrendek? Eredmények?

Figyelt kérdés
Tudom sok a ilyen kérdés de jó lenne egy helyen látni a sok infót!!
2010. jún. 30. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Eredmények: sokan írták, hogy a cukorbetegségük a 90 napos alatt derült ki. Nem véletlen, 4 napból 3 napon szénhidráttal tömöd magad. A keményítő és a gyüm.cukor is szénhidrát.
2010. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! van olyan lap, hogy 90 napos diéta. ott fórumozni is tudsz. én 10 kg-ot fogytam tőle, de több jött vissza.:((
2010. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

35 kg-ot fogytam 1 év és 2 hónap alatt. Teljesen jól vagyok a vérképem is jó. Mintaétrendem sosem volt. Ötleteket gyüjtöttem a 90 napos oldalról. Nem mind vált be. Sok ételtől stagnáltam, más meg fogyott tőle. Úgy döntöttem: 40-45 kg-ig meg sem állok.

Sok sikert.

2010. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudnál néhány receptet ajállani? Főleg keményitőnapra! Sportoltál mellette?
2010. júl. 6. 21:39
 5/6 Legna válasza:

Én az első hozzászóló írására reagálnék: nem tudom, hogy kitől/kiktől hallottad ezt, de ez így félrevezető.

butaság lenne úgy beállítani, hogy a diétától lettek cukorbetegek.

Ha egy picit is belegondolsz, hogy a diéták napjain mit lehet enni: pl. fehérjenap az ugye evidens, keményítőnapon zöldségek főzve/párolva, szintén nem veszélyes. Jön a szénhidrát nap, ahol viszont ehetsz pl. spenótos tésztát vagy mást, de a tészta önmagában nem rossz dolog. A gyümölcs meg szintén nem.

Nyilván tartalmaz cukrot, persze, hiszen az agyunk abból "táplálkozik" (már akié..).

A táplálkozás menete megváltozik, gondolom jelentősen eltér az ez előttitől, megvan az esélye hogy kiderülnek problémák, de ez kb olyan, mint hogy a tavalyi évben 300 dohányos ember halt meg, csak azt elfelejtik megemlíteni, hogy ennek a 90%-a autóbalesetben.

Ezzel csak érzékeltetni szerettem volna, hogy nem lehet így átlagot vonni.


Másrészt pedig, ha a google-ba rákeresel, sok receptet találsz, de ez a 90 nap nem sok, bízd a fantáziádra.

Sok sikert és kitartást a diétával!!

2010. júl. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Malaboy ***** válasza:
a 90 napos diéta az nem diéta ! Gondolkozzatok légyszíves ! EMBEREK TÉRJETEK ÉSZHEZ! Magyarország legnagyobb baromsága. A 90 napos diétával azt éred el, hogy kiürül a sejteid viztartalma, meg az összes izom lemegy rólad. EZT KOMOLYAN MONDOM ! Ha valakit érdekel, hogy lehet úgy lefogyni, hogy zsírt, és tartósan!!!!! akkor ijron privit!
2010. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!