Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Jól csinálok mindent eddig?...

Jól csinálok mindent eddig? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Szóval a szünet elején eléggé dagi voltam...És most hogy nem voltam itthon annyit, nem ettem,többet mozogtam lefogytam úgy hogy nemis nagyon vettem észre,kb 4 kg-ot.De nemcsak lefogytam hanem meg is nyúlottam.

Most mondjuk megvagyok elégedve magammal. De szeretnék nem fogyni,hanem izmosodni. Ma lesz 3 napja h nem eszek este 6 óra után,max zöldséget,gyümölcsöt. Reggel,ebéd,vacsorát azt próbálom betartani,és többet nemigen enni.Minden este tornázok.Mennyi idő múlva lesz látható az eredmény ha így folytatom? Mit ehetek 6 után,ami nem hízlal? Bocsi a hosszú szövegért. előre is köszi.


2010. szept. 3. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Jol csinalod, hogy rajottel, hogy a mozgas mennyire fontos az embernek, es mennyire nem egeszseges amikor nem mozgunk eleget.

Tehat latod, hogy nem is az evessel van itt a baj, hanem foleg a mozgassal.

Ehetsz este nyugodtan, de a mennyisegre figyelj oda, ne tul sokat!

2010. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt hittem már elfelejtették ezt a 6 után nem evős butaságot.

Este ehetsz sovány túrót édesítővel,vagy bármilyen fehérjét,csirkemell pl protein turmix is mehet,szénhidrátot már ne.

2010. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően tápanyagokban gondolkozz ne abban, hogy hány órakkor, meg, hogy gyümölcs. Üllj le és elemezd, hogy melyik ételben milyen tápanyagok vannak. A gyümölcsben például szénhidrát van, ami "hízlal", a húsban pedig fehérje van, ami nem rakódik le zsírként. Ez persze nagyon pongyola megfogalmazás, de utána kell olvasni a dolgoknak és helyretenni a fejedben.
2010. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem a 6 órán van a hangsúly, hanem hogy 3-4 órával az alvás előtt már ne egyél, mert alvás közben a szervezet lassabban dolgozik, igy reggel fáradtan fogsz kelni. Tehát ha te pl. 01:00-kor jársz aludni, akkor 9-kor még ehetsz vmi könnyűt.
2011. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!