Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nagyon sok ilyen...

Tudom, hogy nagyon sok ilyen jellegű kérdés van, de nem vagyok benne biztos, hogy mindent jól csinálok, segítenél?

Figyelt kérdés

Reggeli: (5:45) mert suliba megyek és muszáj ennem vmit, mert a buszon rosszul leszek: 1 pohár tej,egy kiskanál méz, és két kanál zabpehely(natúr)

10 órakor (suliba) 1db alma

12órakor(suliba) 2 szelet tk kenyér+rajta volt egy szelet sonka+sajt, 2 paradicsom+uborka

2 felé (suliba) 1 müzli szelet (cerbona, tökmagvas)

hazaértem 3ra akkor egy csirkemell+zöldséges tészta, abból két kis kanál

4óra felé 2 db alma

5órakor: 1 szelet grillezett csirkemell+1paradicsom+2 kanál savaynú 8volt benne káposzta, paprika, hagyma, paradicsom(zöld)

1 pohár zöld tea+3 liter víz

ez nagyon sok ugye? amikor itthon voltam szünidőn nem ettem ennyit, mert csak 10 felé kelltem

mozgásSuliba séta fél-fél óra

itthon bicikli+torna


2010. szept. 15. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem sok. nem az a lényeg hogy mennyit eszel hanem hogy mit.

de a reggeli az már durva:S normálisabbat egyél mert a reggeli a legfontosabb

2010. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem brutálisan kevés, én éhen halnék ha csak ennyit ehetnék. Reggelire többet kéne enned szerintem is legalább...


15/f

2010. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi az eddig válaszokat

hát csak utána meg tökre sokat eszek mert ha a reggelim normálisabb lenne (két szelet kenyér, sonka, zöldségek) akkor már az úgy napi 4 szelet eknyér, ami fogyókúrába már nagyon sok

amúgy 166/63/18/L

2010. szept. 15. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Reggelire egyél akkor kenyeret, napközben meg hagyd ki. De sztem nyugodtan ehetsz nap közben is, nem sok az. Amúgy jó az étrended, csak kicsit kevés szerintem. Nekem legábbis az lenne. De jó, mert van benne fehérje, szárnyashús, zöldség, gyümölcs, meg szénhidrát is (amiről vitatkoznak, hogy kell-e)
2010. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem reggeli lehetne zabkása,vagy szenyó.Ha szendvics akkor suliba vihetnél joghurtot,vagy valami kekszet/gyümit.Persze a keksznél nem ilyen cukros szarság.

Amúgy szerintem jó.:)

2010. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz ez.Reggelire többet kellene,mondjuk 4 tojást a többi mellé.

A kenyérre rakhatnál 10-20deka sonkát,ne egy szeletet.

És egyáltalán nem sok.

2010. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

10-kor edd meg a szendvicset, amit 12-re szántál, és 12-kor az almát, esetleg banánt (igen, a banán fogyókúrában nem ajánlott, DE mivel neked figyelned és felelned kell, és csak 3-kor jutsz ebédhez, szükséges valami egészséges szénhidrát). A müzliszeletet felejtsd el, az, hogy egészséges, csak marketing. Inkább egyél még egy almát vagy más gyümölcsöt, illetőleg egy natúr joghurt is beleférne.

Ebédre próbáld mellőzni a tésztát, inkább barna rizs legyen vagy bulgur. Lakj jól, de ne edd degeszre magad. A 2 kanál kevés, bár nem tudom, mekkora a kanál.

5-kor vacsorázni ilyen ebéd után korai, ha 6 körül ennéd, sokkal jobb lenne, ha nem fekszel le 10 előtt, akkor 7-kor is eheted.

2010. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rendszeres állapotfelmérésre járok. Nekem nem jött be a háromóránkénti kaja, hiába volt kevés az adag, folyamatosan tele voltam. Most reggel fél 7-kor reggeli, délben ebéd és fél 6-kor vacsi. Nem eszek kenyeret, tésztát ritkán, nasi semmi. (zabpehely, joghurtok, műzli, ilyesmik) Szénsavasat már nem bírom, gyümölcslé ritkán, (tele van cukorral), ásványvíz, teák, tej. Nekem ez jött be. Ebédre azt eszem, amit főzök, bár alapból figyelek a családra, így nem főzök zsírosan.

Szerintem mindenkinek másra van szüksége, egyénenként változik. Én íróasztal mögött ülök napi 8 órát, így ha minden hatmadik órában ennék,a kkora lennék mint a ház.

Ha nem vagy biztos a dolgodban, keress egy dietetikust, menj el állapotfelmérésre. Tökjól kiszámolják a zsír-izom arányt.

2010. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. szept. 18. 09:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet, 15.00 kor erek haza...es igy nagyo nehez a kaja bosztasomat megcsinalni...En ezt csinalom de ez nem jo ezt ne vedd le


Reggel egy vajas sonkas sajtos szendvics


15.30-kor meg amit anyam foz ha rantotthust foz akkor abbol egy szeletet aztan meg 1.30 perc torna....


Tehaat nagyon keveset eszek egy nap...de hirtelen meg nem akarok bezabalni...szal inkabb ezt valasztottam ami azt illeti nem vagyok ehes miatt...elvagyok igy nincsenek elvonasi tuneteim szal..en ezt csinalom XD

2010. szept. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!