Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egyiknapról a másikra kezdjem...

Egyiknapról a másikra kezdjem el, vagy fokozatosan csökkentsem a bevitelt?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 21:23
 1/5 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Egyiknapról a másikra
2021. dec. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek más válik be. Ha megvan ah elhatározás, sokaknak (lelkileg ) jobb, ha rögtön
2021. dec. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ, hogy mennyit eszel jelenleg és mennyire akarod csökkenteni. Mert pl. na, egy extrém elhízott embernél szerintem nem a legjobb ötlet rögtön drasztikusan lecsökkenteni. Szóval tényleg extrém esetben, ha valaki eddig evett 4 ezer kalóriát, akkor nem hinném, hogy jó ötlet (meg nem is egészséges) rögtön 2000-re lecsökkenteni. De amúgy én pl. egyik napról a másikra csináltam, de kindk hogy a jobb.
2021. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan úgy, ahogy a harmadik írja. Ha eddig 2000-et ettél, és most szeretnéd levinni 1700-ra, az mehet nyugodtan egyik napról a másikra. Ha eddig 3000-et ettél és azt vinné le 1700-ra, akkor inkább fokozatosan, különben az első nap után kifekszel.
2021. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
90 napos? Es utana szted mitortenik? 😅 visszajon 1 honap alatt.. inkabb valts eletmodot. Meg ne csak a kcalt nezd hanem h kiegyensulyozottan egyel
2021. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!