Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnap kezdek neki a 90 napos...

Holnap kezdek neki a 90 napos diétának. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Negatív véleményt nem kérek, magam is olvastam a negatív hatásait, de gondoltam kipróbálok. Mit tanácsoltok, mire figyeljek jobban?
2010. máj. 9. 16:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
ma ne egyél többet, mint eddig, mert több kilót kell azzal is leadnod.
2010. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Böse ***** válasza:
100%
Azt tanácsolom hogy olvass hiteles irodalmat táplálkozás témában mielőtt megölöd magad. [link]
2010. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%

Azt tanácsolom, hogy ne kezd el. 90 napos diétával fogyni olyan, mint dinamittal horgászni...


Edző

2010. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
6%
Azt tanácsolom, hogy süsd le a szemed, ha szembe jössz velem az utcán, mert röhögni fogok a löttyedt testeden.
2010. máj. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%

Én is csináltam,és úgy volt hatásos,hogy mindíg tartottam víznapot,gyüminap után!Cefamadart szedtem mellé,és segített!15 kg-t fogytam,3 hónap alatt!Ha gondolod,írj priviben:mdominika@freemail.hu

Ne add fel,akárki akármit mond!

2010. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%
így van ne hallgass ránk! Ti idióták tartsatok csak össze, írj nyugodtan mdominika@freemail.hu-nak, ő te embered! :D
2010. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%
De kivan az utolsó hozzászóló!Azért tényleg megnézném,biztos szép lehet!
2010. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
42%
10.08 nem vagyok ki :) Tök jól mulatok :) Jól nézek ki ne aggódj ;)
2010. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
26%
Biztos azért mert te olyan jó tanácsokat adsz,van 68% értékelésed!
2010. máj. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%

07.42 azért vagyok 68%-on, mert fáj az embereknek az igazság. Elmondom nekik, hogy sajnos csak egészséges táplálkozással tudnak lefogyni, hogy a hájrázó öv, a csodabogyó, a fosatótea nem ér semmit, és ez nem tetszik nekik.

Egyébiránt meg aki feltesz egy kérdést, az nem tudja rá a választ. Sajnos itt legtöbbször (főleg a fogyókúrás topickban) a válaszolóknak sincs gőze semmiről. Így aztán jól lepontoznak, mert szerintük a hasazás a hasról leviszi a zsírt, a zsírból lehet izmot csinálni, a 90 napos diéta meg a többi női magazinok által kreált idiótaság értelmes és hasznos dolog. Én úgy nézek ki ahogy akarok. Nem bedumálom magamnak, nem elhitetem magammal, hogy ez már jó, mint amikor a 165/70-es nők azt mondják, hogy "80 voltam, és így már jó" Jó a frászt, lenne ő 55, csak hát nem sikerül neki!!!

Ha a valóságban mindenki mellé odaállnék, aki engem lepontozott, akkor az lenne, hogy én bizony pontosan úgy nézek ki, ahogy nekem jólesik. Kockás a hasam, borzasztó jó a kondim, ezt nem a szél hordta össze... Ezt csak úgy lehet elérni, ahogy én mondom... sajna ez van. Nem a kifogásokat kéne keresni állandóan, hogy mi miért nem sikerül, hanem akarni, és hallgatni arra aki megmutatja az utat! Csak hát lepontozni sokkal egyszerűbb, meg fosatóteát inni egyszerűbb, meg mindenféle degenerált diétát kipróbálni egyszerűbb, mint dietetikus edző bácsira (én) hallgatni... Sajnos ugyanis ha be kéne látni, hogy nekem van igazam, akkor szembe is kéne nézni azzal, hogy az ember gyenge, nincs akaratereje, és valójában csak siránkozik...


És csak úgy megsúgom, hogy a szakmai hozzáértésemet nem tudja olyan lepontozni aki nem ért hozzá... Azt lehet pontozni, hogy tetszik-e a válasz... Sajnos azonban a sértett lelkű emberke a lepontozás után is kövér marad, én viszont még mindig úgy nézek ki, ahogy én akarok.... Sőt, akiket edzek, és akiknek utat mutatok azok is lefogynak, és ha eléggé akarják akkor úgy is maradnak... Ennyit a lepontozásról :)

2010. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!