Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Annyira boldog lennék ha...

Annyira boldog lennék ha valaki segítene nekem. Hogy tudnék 10 kg fogyni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyi kb 10 kg t. többet nem! az első lépés már megvan, ami fontos nincs több cola meg energia ital. de mi legyen egy heti menüm?

mik azok az ételek amelyek mellett menni fog? kitartásom az van. amugy ha fontos akkor 21 éves lány vagyok. 162 cm és kb 68kg.


2010. okt. 3. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a magasságodhoz annyira nem vészes ez a súly, ha még sportolsz is.


Amit írni tudok erre:

-intenzív megerőltető mozgás napi 1-2 óra. Nem földön végezhető bohóckodás, hanem igazi kemény mozgás.


-táplálkozás: feérjebevitel 2 g kilónként, szénhidrátot meg be kell lőni, nyílván kevesebb, mint eddig.


Na most, ha sportolsz, akkor erősödsz, ami "hízással" jár, mivel izmosodsz. A zsírégetés meg fogyással jár, de a zsír kisebb, mint az izom. Szóval elsősorban szerintem ne arra menj rá, hogy 10 kg, inkább formásodni kell, mert annyira veszettül nem vagy elhízva szerintem, bár képet nem tettél fel.

2010. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen olyan veszettül nem vagyok elhízva, de van rajtam felesleg föleg a hasamon, és nem szép az ha egz fiatal lánynak ilzen hasa van. a párom elfogadott igy is nem zavarja, de engem igen mert a felsöknél lehet látni h elég gáz a hasam.

de mégis mit egyek? rizs, zöldség, gyümölcs, csirkemell filé mert az nem zsiros, lecsó, és még miket? barna kenyér

2010. okt. 3. 19:21
 3/7 A kérdező kommentje:
nem sportolok mert a munkám mellett nincs rá idöm ürölök ha hazaérek és ágyat látok, de most 3 hónapja nem dolgozok mert betegség miatt nem lehetett. majd jövőhéttöl fogok
2010. okt. 3. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:

"de mégis mit egyek? rizs, zöldség, gyümölcs, csirkemell filé mert az nem zsiros, lecsó, és még miket? barna kenyér"


fehérje: sovány húsok (csirkemell filé, marhafelsál, tonhal stb), sovány túró, szójakocka, tojásfehérje, tejsavó fehérje


szénhidrát: zöldség, rizs, krumpli, zabpehely


zsír: oliva olaj, repceolaj, olajos magvak (telítetlen zsírsav)


Az étel elkészítése is fontos. Csinálhatsz paprikás krumplit is, ha azt szereted. Mi kell hozzá? Főtt krumpli, kis zöldség, csirkemell filé, oliva olaj, esetleg nagyon kicsi uncle bens mártás. Nem kell szenvedni, csak az alapanyag legyen normális.


Sport pedig sajnos kell. Napi 1-2 óra mozgás. bicikli, gyaloglás, ezekhez nem kell semmi extra dolog. Kimész gyalogolsz 40 percig intenzíven. Vagy beraksz egy filmet és szobabicajozol, ennyi.

2010. okt. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igaza van a válaszadónak, mert mozgás nélkül nem fogsz átalakulni. Némileg segít ugyan a diéta, és figyelj az ételek bevitt mennyiségére is! Inkább többször keveset egyél, így érheted el, hogy csökkenjen a gyomrod "űrtartalma". Elsőnek már ez is segít kicsit. De mozogni kell. Nem tudom, merre jársz, mivel jársz dolgozni, miként mégy haza, de ha van lehetőséged, inkább gyalogolj, azt is kicsit erőteljesebb meneteléssel. Segít. Ha így mégy haza, akkor a bemelegítés már megvolt. amennyiben a hasadat szeretnéd formálni, néhány apró jó tanács, ami előrébb vihet a sikerhez: igyekezz mindig egyenes háttal, behúzott hassal ülni, állni, tenni-venni. Ha már behúztad, kicsit meg is feszítheted az izmodat. Mostanában elég hideg van, a sok ruha alatt nem látszik, hogy mit csinálsz. / ha sikerült bemelegítened, mondjuk a hazaúton,és tényleg beestél az ágyba, tedd meg magadnak, hogy keresztbe fekszel az ágyra, a feneked még rajta, de a combod már nincs, megkapaszkodsz a fejed felett, és megemeled a lábaidat, egyszerre;igyekezz a hasad izmainak erejéből dolgozni,30-as szériákkal, egészen lentről nyújtva emeld vízszintig, aztán vízszintes helyzetből függőig, aztán lentről függőig.ha bírod még, ismételd úgy, hogy most már a fenekedet is kissé elemeled az ágyról. Csináld amíg erődből telik, plusz adj hozzá még három emelést :-). A végén ne felejtsd el a megérdemelt nyújtást, így nem fog izomláz gyötörni!!!
2010. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
sikerült lefogynod? :)
2011. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szio, igen sikerült,nem 10 et, hanem 6 ot de ez igy jó :)
2011. júl. 9. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!