Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Júliusban elkezdtem a diétát,...

Júliusban elkezdtem a diétát, de sajnos, szeptemberben 3 hétre fel kellett függesszem, szerintetek folytathatom onnan vagy inkább várjam meg a 3 hónapot?

Figyelt kérdés
1x már végig csináltam tavaly, de akkor sajnos visszajött, és nem tudom, hogy nem e "hülyítem" e meg így a szervezetem.
2010. okt. 4. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
szar 90 napos marhaság helyett egyél rendesen és egyél kevesebb szénhidrátot + lusta fenekedet emeld fel és menj sportolni ;)...
2010. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alakits egy olyan eletmodot, ami nem ideiglenes, hanem allando,

ugyanis nem 90 napig fogunk elni pl.!


Egyel egeszsegesen, hagyd el azokat az eteleket, amik Teged hizlalnak pl., es egyel kevesebbet, de rendszeresen mozogj, ami rendszeres legyen.

2010. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy visszajött.

Hagyd abba ezt a baromságot, táplálkozz kiegyensúlyozottan és egészségesen, akkor majd nem jön vissza.

Csak azt nem értem, de ezt komolyan nem értem... egyszer végigcsináltad. Nem mentél vele semmire, mert visszajött, pedig azt ígérték, nem fog. Miért hiszed el másodszor is? Van fogalmad róla, mit teszel a szervezeteddel? Kövérnek lenni nem egészséges. Ennél egy rosszabb van: lefogyni-visszahízni-lefogyni-visszahízni.

Van fogalmad róla, a 90 napossal mit teszel? 4 napból 3-szor szénhidráttal tömöd magad (a keményítő és a gyüm.cukor is szénhidrát). Sok embernek a 90 napos alatt derül ki a cukorbetegsége, nem véletlenül. Örülj neki, hogy eddig megúsztad, és táplálkozz normálian.

2010. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10,11 vagyok, azt kihagytam a szénhidrátzabálással kapcsolatban, hogy a sikeres fogyókúra alapja a szénhidrátbevitel csökkentése. (Nem megszüntetése, csökkentése!) Te meg 4 napból 3-ban csak azt eszel. Az egyetlen értékelhető és normális napod a fehérjenap.
2010. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!