Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Abba hagytam a diétát már az...

Abba hagytam a diétát már az első héten, folytathatom jővőhéttől?

Figyelt kérdés
Jővőhéttől folytathatom az elejétől?Hátha akkor már nagyobb akarat erőm lesz :\'( 20Kg-t kéne fogynom.
2009. ápr. 22. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
persze de ne add fel, ha ez bíztat én 15kgot adtam le vele sikerülni fog
2009. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom igen, de nem értek a 90 napos diétához.


Viszont hozzászólnék az akaraterő kérdéshez:

Teljesen természetes dolog, hogy az embernek nagyon nehezen megy a dolog - minden kezdet nehéz. Nem ismerem ezt a diétát, de az biztos, hogy ha hirtelen történik nagy változás, azt elég nehéz lelkileg és testileg követni, mármint a nagy zabálásból nem lehet egyből a kemény diétára ugrani. Persze a 90 naposnál ugye van fehérje, szénhidrát nap vagy mi...


Meg kell szokni. Kemény. De menni fog. Attól is függ, mennyire akarod. A jó lenne fogyni ugye nem elég. A kéne már jobb, de a legjobb ha egész lényeddel akarod és tökéletes benned az elhatározás.


Fontos a motiváció: lásd magad a vágyott alakkal, a vágyott súllyal meg minden. Fontos látnod a gyönyörű és egészséges énedet. Az is jó, ha leméred magad, és a mérleg kevesebbet mutat - ez nagyon inspiráló tud lenni.


A negatív jellegű motiváció is jól jöhet, de csak néha. Amikor valami rossz élményed van, pl. a tükörbe nézel és azt mondod: nem.


Könnyebb, ha mögötted áll a család, barátok...


Aztán ha megszokod, már nem lesznek problémák. És akkor jön a sport. És a sikerek.


Azért írtam ilyen hosszan a kitartásról, mert nagyon fontos, és ha ezzel is segíthettem, akkor nagyon örülök! :)

2009. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszii :))
2009. ápr. 23. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!