Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos fogyokura alatt mi...

90 napos fogyokura alatt mi az a étel ami sziguruan tilos?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Amint lattam semmi...

Nevetseges, hogy egy dietaba olyat beleraknak, hogy csokitorta, feherkenyer es ezek utan meg elhiszi valaki, hogy jo is valamire.

Ha ram hallgatsz hagyod ezt a 90 napos agyremet amirol azt se lehet tudni ki irta, es azt sem, hogy miert letezik 4 kulonbozo valtozatban...

Ha felkeresel egy dietetikust, o osszerak neked olyan kajat amivel tudsz fogyni, es ha meg sportolsz is melle akkor sokkal jobb eredmenyeket tudsz elerni mint ezzel.

(Es nem megy ra az egeszseged)

(Tigi)

2009. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia kösz az tanácsot de nem tudom megfogadni mert pont a szomszédom az aki ezzel lefogyot és kébzeld el hogy nem lett semmi egéségügyi baja ! de azért kösz a választ
2009. jan. 3. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ez a 90 napos diéta.Főleg, meg ehetsz bármit, csak nem mindegy hogy mikor. én pl imádom a muffint, és széndirát napon megehetek 3at ebédre, 2t vacsira, bár jobban járok egy tál tésztával:)
2009. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Diéta sohasem eltíltás csak limitálás..legalább is nekünk ezt tanította EÜ tanár EÜ szakon:D
2010. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!