Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van vmi honlap ahol felban...

Van vmi honlap ahol felban sorolva, hogy milyen étel a keményítőtartalmú és társai?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2009. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mivan??? TE pénzt kapsz hogy mindenhova ezt nyomod be??? Nem egy két dologra gondoltam, hanem komplett táblázatra... szállj már le innen, ha nem tudsz értelmesekt megnyílvánulni! Nem kell a 90 ellenes duma!!!!!
2009. máj. 30. 21:45
 3/5 anonim válasza:
mindmegette.hu Bár igazából persze ott sincs fent minden, mikor én végigcsináltam különböző helyekről mazsolázgattam. Az oldal azért jó, mert vannak receptötletek, és abból rá lehet azért elég jól jönni. :-)
2009. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jogos!

Egyetértek.

2009. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

mivan??? TE pénzt kapsz hogy mindenhova ezt nyomod be??? Nem egy két dologra gondoltam, hanem komplett táblázatra... szállj már le innen, ha nem tudsz értelmesekt megnyílvánulni! Nem kell a 90 ellenes duma!!!!!"


Kedves kérdező:

Azért mert ellenző van a szemeden mint a lovaknak és csak egy irányba látsz nem kellene elküldeni mindenkit a 'csába.

Kivételesen igaza van a válaszolónak, ha a leírtak alapján nem esett le, hogy butaságot csinálsz akkor csak sajnálni tudlak. Ezt hívják amúgy funkcionális analfabetizmusnak.

Egyébként ezzel a hozzáállással, hogy kitalálsz valamit és minden áron kötöd az ebet a karóhoz gyakorlatilag azt éred el, hogy talán lefogysz, de az tuti, hogy az egészségedet tönkrevágod...

Fuss neki annak a cikknek mégegyszer...

2009. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!